Hırsızlık yaptılar, yakalanınca soyunup cam parçası ile polise saldırdılar

Hırsızlık yaptılar, yakalanınca soyunup cam parçası ile polise saldırdılar, Durum, geçtiğimiz gün öğle saatlerinde Adnan Kahveci Mahallesi'nde yer alan bir pazarda yaşandı.

Hırsızlık yaptılar, yakalanınca soyunup cam parçası ile polise saldırdılar
Editör: 15Haber
11 Ocak 2022 - 11:59
Hırsızlık yaptılar, yakalanınca soyunup cam parçası ile polise saldırdılar,

Durum, geçtiğimiz gün öğle saatlerinde Adnan Kahveci Mahallesi'nde yer alan bir pazarda yaşandı. İddiaya kadar bir vatandaşın parasını çalan tantanacı kadınlar, hırsızlık yaptığı ayrım edince sözlü ağız dalaşı çıkarttı. Duruma müdahale eden polis ekipleri tantanacıların üstünü aramaya çalışınca kadınlar, defalarca olduğu gibi soyunmaya başladı. Cadde ortasında yarı çıplak vaziyette bağıran kadınlar, polislerin üstlerini arama konusunda ısrar etmesi üstüne yerde buldukları sırça şişeyi kırarak ortalığı birbirine kattı. Cam parçası ile yanlarına yaklaşmaya çalışan polisleri korkutma eden kadınlar, dakikalarca polisleri oyaladı. Daha ardından ise çıkardıkları kargaşadan faydalanan kadınlar kayıplara karıştı. Yaşanan o anlar ise çevredeki bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

“Cam şişeyi kırarak polise saldırdı”

Yaşanan o anları anlatan Esnaf Selim Akgül, “Pazarın merdivenlerinde bağrışma sesleri geldi. Ast bizde ne olduğunu bakmak için dışarı çıktığımızda üç kadının polisler ile tartıştığını gördüm. İki bayan polis, hırsızlık yaptığı söylenen kadınları aramak istiyordu. Lakin kadınlar üstlerini aratmadı. Yolun ortasında bağırıp soyunmaya başladılar. O kargaşada yolun karşıya geçtiler ve bu seferde kadınlara erkek polisler müdahale etmek zorunda kaldı. Alt kadınların üzerine doğru polisler yürümeye başlayınca kadın cam şişeyi kırarak polise saldırmaya başladı. Sonrasında takım arabası geldi lakin kadınlara müdahale edemedi. Kadınlar aşağıya dürüst kaçmaya başladı.

Hakan Polat - Mert Yıldırım

Hırsızlık yaptılar, yakalanınca soyunup cam parçası ile polise saldırdılar, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum