Hırsız 'İhtiyacım olanı aldım' notu bırakarak, kıymalı yumurta yapıp, duş almış

Hırsız 'İhtiyacım olanı aldım' notu bırakarak, kıymalı yumurta yapıp, duş almış, Gündem Haberleri.

Hırsız 'İhtiyacım olanı aldım' notu bırakarak, kıymalı yumurta yapıp, duş almış
Editör: 15Haber
14 Mayıs 2022 - 13:07
Hırsız 'İhtiyacım olanı aldım' notu bırakarak, kıymalı yumurta yapıp, duş almış, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Hırsızlık olayı, Pamukkale ’nin Fatih Mahallesi ’nde meydana geldi.

Denizli ’de yaşamış dokuma işçisi Levent Karademir, eşi ve 2 çocuğuyla Ramazan Bayramı ’nda tatil için memleketleri Burdur ’a gitti.

Tatilden 8 Mayıs ’ta dönen Karademir ailesi, 2 katlı evlerinin pencere ve kapılarının zorlandığını, eve hırsız girdiğini ayrım edip, polise bildirdi.

Levent Karademir, polisle birlikte girdiği evde dolabın üstünde “Sadece ihtiyacım olanı aldım. Allah size daha iyilerini versin” yazılı not kağıdını buldu.

Evdeki eşyalarını denetçi Karademir, dizüstü bilgisayarı, meslek kıyafetleri ve iç çamaşırları ile eşine ait kazakların çalındığını belirledi.

Polis, evde parmak izi araştırması yaptı. Karademir, alt katı teftiş ettiğinde ise hırsızın kendisine kıymalı yumurta yapıp, duş da aldığını tespit etti.

Evine giren hırsızdan davacı olan Levent Karademir, şöyle konuştu:

*tam olarak hırsızın eve ne vakit girdiğini bilmiyoruz fakat bayram tatilinde girmiş olabileceğini düşünüyoruz.

*Tatil dönüşü, evin halini görür görmez şok olduk. Kapıları ve pençeleri kırmış, Biz de eve polisle birlikte girdik. dahası utanmadan anekdot bırakmış, ihtiyacı olanları aldığını yazmış. Bilgisayar ve benim iş elbiselerimi güya ihtiyacı gibi gösterip, çalmış.

*Bununla da yetinmemiş, alt katta tavada kıymalı yumurta yapıp bir hoş karnını doyurmuş. Duş da almış. Eve girdiğimizde temiz olan tavada yumurta lekeleri vardı.

*Temiz olan banyoyu da kirli bırakmış. Yüzsüzlüğün bu kadarı diyorum. Kendi eviymiş gibi neşeyle hırsızlık yapıp diğer taraftan not bırakmış.

Hırsızlık olayından sonra çocuklarının sıkıntılı olduğunu dile getiren Karademir, “Daha önce evde tek başına kalabilen çocuklarım hemen diğer odaya bile yalnız gidemez oldu. Psikolojileri bozuldu. Bari dizüstü bilgisayarımı geri getirsin çünkü içinde çocuklarımın, evliliğimizin 12 takvim aile hatıralarımız vardı. Başka yerde yedekleri de değil. En fazla hatıralarımızın çalınmasına üzülüyorum. Bilgisayarı geri getirirse şikayetimi geri alacağım” dedi. (DHA)

Hırsız 'İhtiyacım olanı aldım' notu bırakarak, kıymalı yumurta yapıp, duş almış, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum