Hintli milyarderlerden düğün karnavalı: 5 uçakla gelip otel kapattılar

Hintli milyarderlerden düğün karnavalı: 5 uçakla gelip otel kapattılar, Gündem Haberleri.

Hintli milyarderlerden düğün karnavalı: 5 uçakla gelip otel kapattılar
Editör: 15Haber
23 Mayıs 2022 - 19:22
Hintli milyarderlerden düğün karnavalı: 5 uçakla gelip otel kapattılar, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Muğla ’nın Bodrum ilçesinde Torba Mahallesi ’ndeki ultra lüks bir otelde Hintli milyarderlerin düzenlediği nikah karnavalı birbirinden garip görüntülere sahne oldu.

image small

5 UÇAK İLE GELDİLER OTELİ KAPATTILAR

5 uçak ile Bodrum ’a gelen ve 1200 yataklı oteli iyice kapatan Hintli milyarderlerin karnavalı birbirinden garip görüntülere neden oldu.

image small

Hint ve Rus dansçıları, birbirinden ilginç şovları ve dünyaca ünlü Hintli Dj Sumit Sethi ’nin çaldığı müziklerle çılgınca dans edip eğlendi.

image small

Milyarderlerin eğlencesini SÖZCÜ Gazetesi görüntüledi.

image small

ŞIKLIKTA BİRBİRLERİ İLE YARIŞTILAR

Londra ’dan gelen özel konuklarında katıldığı karnavalda Hindistan ve Anadolu mutfağının lezzetleri konuklara ikram edildi.

image small

Hintli milyarderlerin 34 derece sıcaklıkta birbirleri ile zarafet yarışına girdikleri uyarı çekti.

image small

BODRUM, HİNTLİ MİLYARDERLERİN İLGİSİNİ ÇEKMEYİ BAŞARDI

Organizasyonu üstlenen Duygu Kuşkulu yaptığı açıklamada “Hintli zenginlerin Türkiye ’ye olan ilgisi her geçen gün artıyor. Düzenlediğimiz Hint düğünlerinin yanı sıra şenlik organizasyonları da yapmaya başladık. Eylül ekim aylarında 4 karnaval daha organize edeceğiz. Bu nesil organizasyonlar yalnızca bulundukları otele değil, ilçeye ve ülke ekonomisine önemli katkı maddesi ve olumlu tanıtımda bulunuyor. böylece Bodrum Hintli şirketlerin alaka odağı olmayı başardı” diye konuştu.

image small

Hintli milyarderler karnaval eğlencelerinin arkasından yüzen katamaran disko ile eğlencelerine denizde devam ettiler.

image small image small Hintli milyarderlerden düğün karnavalı: 5 uçakla gelip otel kapattılar, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Hintli milyarderlerden düğün karnavalı: 5 uçakla gelip otel kapattılar haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum