evde masajmasaj istanbul

Hidrojen temizliği yapmak istediği otomobilinde 20 bin liralık hasar oluştu

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde otomobiline hidrojen temizliği yapmak isteyen Gökhan Yılmaz, güya dost önerisiyle gittiği seyyar firma yetkilisine yaptırdığı operasyon ardından aracında 15 bin ile 20 bin lira arasında zarar meydana geldi.

Hidrojen temizliği yapmak istediği otomobilinde 20 bin liralık hasar oluştu
Editör: 15Haber
06 Ekim 2021 - 14:20

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde otomobiline hidrojen temizliği yapmak isteyen Gökhan Yılmaz, güya dost önerisiyle gittiği seyyar firma yetkilisine yaptırdığı operasyon ardından aracında 15 bin ile 20 bin lira arasında zarar meydana geldi. Tekirdağ'da bir seyyar işyeri ile görüştüğünü ve araca hidrojen temizliği yapılmasını istediğini söyleyen Gökhan Yılmaz, işyeri sahibinin yanlış işlem yapmasından nedeniyle aracında 15 ila 20 bin liralık hasar oluştuğunu söyledi. Yılmaz, “18 Eylül tarihinde aracımı seyyar bir mobil bayiye verdim arkadaş önerisiyle. Kendisini bize emekli astsubay olarak tanıttı. Araca bakım yaptı. Bakım yaparken 5 bin devire değin zorladı. Sonrasında araçtan sesler gelmeye başladı. Motorda hasar meydana gelmiş. az çok 15-20 bin lira masraf çıktı. Sonrasında bizden rapor istedi, araştırmacı raporu. Işlem başladı derhal. Ben ilgili yerlere şikayetlerimde bulundum. Kimse yükümlülük almadı. Bir arkadaş referans olmuştu buna. 5 bin görev zorlayınca o işyeri sahibi dost motorda ciddi hasar oluştu” dedi. öte taraftan vasıta tamircisi Cem Çağlar da araçta yapılan tespitlerde yatak boşaltma arızası olduğundan dolayı önemli bir hasar oluştuğunu ifade ederek, “Hidrojen temizliği esnasında yatak boşaltma yapmış. O arkadaşlar kendileri ile alakaları olmadığını söylemiş. Şu an yatak boşalttığı için araçta önemli bir ses var. Tespitlerimizi yaptık, aracı tamir etmeye çalışıyoruz” diye konuştu.

Hüseyin Gökçeli
 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum