Herkes dolarla ilgili çözüm önerisi sundu ama en çok Vatan Partisi'ninki konuşuldu: Dolar yasaklansın

Herkes dolarla ilgili çözüm önerisi sundu ama en çok Vatan Partisi'ninki konuşuldu: Dolar yasaklansın, Türkiye günlerdir ekonomideki dalgalanmaları konuşuyor.

Herkes dolarla ilgili çözüm önerisi sundu ama en çok Vatan Partisi'ninki konuşuldu: Dolar yasaklansın
Editör: 15Haber
24 Kasım 2021 - 16:59
Herkes dolarla ilgili çözüm önerisi sundu ama en çok Vatan Partisi'ninki konuşuldu: Dolar yasaklansın,

Türkiye günlerdir ekonomideki dalgalanmaları konuşuyor. Dolar önceki güne de sert başladıktan sonra sabahleyin saatlerinde tarihi zirveyi gördü ve 13'ün üzerine değin çıktı. Doların yükselmesinin gerisinde birçok uzman ve siyasetçi de konu hakkında görüşünü demeç etti. İYİ Parti ve CHP, mucizevi görüşme gerçekleştirirken, Vatan Partisi ise çözüm önerisini sosyal ağ hesabından duyurdu.

"DOLAR YASAKLANSIN"

Vatan Partisi, döviz kurundaki tarihi artma ile TL'de yaşanan bedel kaybının arkasından geçmişteki talebini tekrarlayarak "Dolar yasaklansın" dedi. Vatan Partisi devlete ait Twitter hesabından paylaşılan videoda, "Daima söyledik yeniden söylüyoruz: Dolar yasaklansın! Türkiye'de Türk Lirası! Serbest piyasa rejimine son! Kontrollü planlı ekonomi! Tek çare Üretim Devrimi!" ifadeleri kullanıldı.

??Sene sonu #dolar tahmininiz nedir?

18.50 itibariyla güncel Dolar kuru:

1 Dolar = 12,73 Türk Lirası

— Haberler () November 23, 2021

Haberler.com - Ekonomi Haberleri

Herkes dolarla ilgili çözüm önerisi sundu ama en çok Vatan Partisi'ninki konuşuldu: Dolar yasaklansın, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum