Herkes bu fotoğrafı konuşuyor! Gece hatıra pozu veren arkadaşlar, evde fark ettikleri detay nedeniyle dehşete düştü

Herkes bu fotoğrafı konuşuyor! Gece hatıra pozu veren arkadaşlar, evde fark ettikleri detay nedeniyle dehşete düştü, Salta eyaletindeki Mojotoro Nehri'nde sürekli balık tutmaya giden arkadaşlar, bu seferki seyahatlerinde korkunç bir durum yaşadı.

Herkes bu fotoğrafı konuşuyor! Gece hatıra pozu veren arkadaşlar, evde fark ettikleri detay nedeniyle dehşete düştü
Editör: 15Haber
23 Kasım 2021 - 18:44
Herkes bu fotoğrafı konuşuyor! Gece hatıra pozu veren arkadaşlar, evde fark ettikleri detay nedeniyle dehşete düştü,

Salta eyaletindeki Mojotoro Nehri'nde sürekli balık tutmaya giden arkadaşlar, bu seferki seyahatlerinde korkunç bir durum yaşadı. 16 Kasım'da saat 17.00'da balık yetişmek için nehre açılan arkadaşlar, 22.00'da balıktan döndü ve bu anlarını ölümsüzleştirmek adına hatıra fotoğrafı çektirdi. İkili sonra anı fotoğrafını alarak evlerinin yolunu tuttu.

DETAYI FARK EDİNCE KORKTULAR

İki kafadar, evde fotoğrafı inceledikleri sırada gördükleri karşısında büyük bir hayret yaşadı. Çünkü iki arkadaşın poz verdiği fotoğrafta esrarengiz bir cisim daha vardı. İki kafadarın anında arkasında beliren ceset, korkuya niçin oldu.

İLK FOTOĞRAFTA YOKTU

Konuyla ilgili açıklama yapan arkadaşlar, benzer anlara ait iki poz fotoğraf verdiklerini oysa ilk fotoğrafta herhangi bir aksilik görmediklerini açıklama etti. Arkadaşlar, peçeli beyaz cismin ikinci fotoğrafta ortaya çıktığını belirtti.

İNTERNETTE PAYLAŞILDI

Balıkçılar, çektikleri fotoğrafı internet üzerinden paylaştı. Resim kısa sürede internet aleminin en fazla konuştuğu fotoğraflardan biri haline geldi.

İşte o resim karesi:

Herkes bu fotoğrafı konuşuyor! Gece hatıra pozu veren arkadaşlar, evde fark ettikleri detay nedeniyle dehşeti yaşadı

Herkes bu fotoğrafı konuşuyor! Gece poz veren arkadaşlar, evde fark ettikleri detay nedeniyle dehşeti yaşadı

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Herkes bu fotoğrafı konuşuyor! Gece hatıra pozu veren arkadaşlar, evde fark ettikleri detay nedeniyle dehşete düştü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum