Helikopter kazasında hayatını kaybeden 4 Türk 'ün cenazeleri Türkiye 'ye getirildi

Helikopter kazasında hayatını kaybeden 4 Türk ’ün cenazeleri Türkiye ’ye getirildi, Gündem Haberleri.

Helikopter kazasında hayatını kaybeden 4 Türk 'ün cenazeleri Türkiye 'ye getirildi
Editör: 15Haber
24 Haziran 2022 - 08:30
Helikopter kazasında hayatını kaybeden 4 Türk ’ün cenazeleri Türkiye ’ye getirildi, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

İtalya'nın Lucca şehrinden 9 Haziran Perşembe günü havalandıktan bir süre daha sonra radar teması kesilen ve sonradan Apenin Dağları'nda enkazına ulaşılan helikopterde, 4'ü Türk almak üzere 7 kişi hayatını kaybetmişti. Eczacıbaşı çalışanı olan 4 Türk'ün cenazesi İtalya'daki işlemlerin tamamlanmasının ardındaki Milano'dan havalanan uçakla İstanbul'a getirildi. Saat 23.40'ta havalimanına inişin akabinde uçaktan indirilen cenazeler, sonra kargo terminaline götürüldü. Burada cenaze araçlarına nakledilen cenazeler sonradan havalimanından çıkarılacak.

Veda töreninin ardından defnedilecekler

Cenazeler, 24 Haziran Cuma günü Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri'nin Yalova fabrikasında yapılacak veda töreni sonrası, öğle namazını takiben toprağa verilecek. Fabrikalar Direktörü Altuğ Erbil'in cenazesi Şakirin Camii'nde kılınacak öğle namazının gerisinde Karacaahmet Mezarlığı'nda, Yalova Fabrika Müdürü Arif Cez'in cenazesi Bursa Yenişehir Hatuniye Camii'nde kılınacak öğle namazının peşinde Bursa Yenişehir Kabristanı'nda, Yatırım Projeleri Müdürü İlker Uçak'ın cenazesi Kocaeli Çavuşlu Mahallesi İshakçılar Camii'nde kılınacak öğle namazının gerisinde Kocaeli Davulcular Köyü Mezarlığı'nda toprağa verilecek. Manisa Fabrika Imal Yöneticisi Serhat Kenar'ın cenazesi ise aracısız memleketi Adana'ya ulaştırılmasının akabinde öğle namazından önce Adana Ceyhan Mustafabeyli Mahallesi - Mustafabeyli Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

Ferhat Yasaklanmış
 

Helikopter kazasında hayatını kaybeden 4 Türk ’ün cenazeleri Türkiye ’ye getirildi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Helikopter kazasında hayatını kaybeden 4 Türk ’ün cenazeleri Türkiye ’ye getirildi haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum