evde masajmasaj istanbul

Helikopter destekli trafik denetimde 35 sürücüye ceza yazıldı, Gündem Haberleri

Helikopter destekli trafik denetimde 35 sürücüye ceza yazıldı, Edinilen bilgilere kadar, trafik kazalarının en üye indirilmesi, vatandaşın can ve mülk kayıplarının önlenmesi, dinç ve huzurlu bir seyahatin sağlanması nedeniyle Eskişehir İl Jandarma Komutanlığı'na tabi trafik e.

Helikopter destekli trafik denetimde 35 sürücüye ceza yazıldı, Gündem Haberleri
Editör: 15Haber
12 Ekim 2021 - 11:27
Helikopter destekli trafik denetimde 35 sürücüye ceza yazıldı,

Edinilen bilgilere kadar, trafik kazalarının en üye indirilmesi, vatandaşın can ve mülk kayıplarının önlenmesi, dinç ve huzurlu bir seyahatin sağlanması nedeniyle Eskişehir İl Jandarma Komutanlığı'na tabi trafik ekipleri yükümlülük bölgelerinde helikopter desteklii trafik denetimi yaptı.

Helikopter destekli havadan trafik denetiminde “Seyir halinde cep telefonu göstermek, emniyet kemeri takmamak, yükü karayoluna değecek, düşecek şekilde atfetmek, sağ şeritte veya bankette uygunsuz durumda beklemek, ağır taşıtların uygun olmayan şerit kullanımı, tehlikeli şerit değiştirme/makas atma, hatalı sollama, yakın takip, karayolu üstünde gerekli haller dıştan ara vermek/park etmek ve trafik güvenliğini tehlikeye sokmak” kurallarına uymayan sürücüler denetlendi. Denetimlerde 35 araç sürücüsüne toplamda 8 bin 606 lira yönetimle ilgili para cezası uygulandı.

Ali Furkan Çetiner

Helikopter destekli trafik denetimde 35 sürücüye ceza yazıldı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum