Hayvan otlatmak için evinden ayırıldı, ekipler cansız bedenini buldu , ÇANKIRI haberleri

Son Dakika ÇANKIRI haberleri: Çankırı’nın Kurşunlu ilçesinde hayvanları otlatmak için evden ayrıldıktan sonra haber alınamayan şahıs, ekipler tarafından ölü olarak bulundu.

Hayvan otlatmak için evinden ayırıldı, ekipler cansız bedenini buldu
, ÇANKIRI haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 14:13
Hayvan otlatmak için evinden ayırıldı, ekipler cansız bedenini buldu , ÇANKIRI haberleri, ÇANKIRI İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Çankırı’nın Kurşunlu ilçesinde hayvanları otlatmak için evden ayrıldıktan sonra haber alınamayan şahıs, ekipler tarafından ölü olarak bulundu.
Edinilen bilgiye göre, Çankırı’nın Kurşunlu ilçesi İğdir köyünde çobanlık yapan Dursun Yanaşma (60), dün sabah saatlerinde hayvanları otlatmak için köyden ayrıldı. Akşam saatlerinde hayvanların yanında Dursun Yanaşma’nın olmadığını gören köy sakinleri, durumu 112 Acil Çağrı Merkezine bildirdi.
İhbar üzerine köye gelen AFAD ve jandarma ekipleri, Dursun Yanaşma’yı bulmak için çalışma başlattı. Ekipler tarafından yapılan çalışmalar neticesinde, Yanaşma’nın cansız bedeni köyden 3 kilometre uzakta bulundu. Ekipler tarafından olay yerinde yapılan çalışmaların ardından Dursun Yanaşma’nın cenazesi otopsi incelemesi için morga kaldırıldı.

Detaylı bir şekilde, Hayvan otlatmak için evinden ayırıldı, ekipler cansız bedenini buldu , ÇANKIRI haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ÇANKIRI ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum