Hayko Cepkin'in fırtına ile imtihanı

Hayko Cepkin'in fırtına ile imtihanı, Öncelikle İstanbul edinmek üzere İzmir, Balıkesir, Bursa ve Tekirdağ'da önceki günden bu yanlamasına devamlı kasırga, bugün etkisini iyice artırdı.

Hayko Cepkin'in fırtına ile imtihanı
Editör: 15Haber
29 Kasım 2021 - 17:31 - Güncelleme: 30 Kasım 2021 - 15:47
Hayko Cepkin'in fırtına ile imtihanı,

Öncelikle İstanbul edinmek üzere İzmir, Balıkesir, Bursa ve Tekirdağ'da önceki günden bu yanlamasına devamlı kasırga, bugün etkisini iyice artırdı. İstanbul'da araçların üzerine çatılar uçtu, İzmir'de deniz taştı, Bursa da ise binlerce ağaç devrildi. Kuşadası'nda yaşayan Hayko Cepkin ise gece şiddet anlar yaşadı.

Sabaha karşısında 4 gibi etkin olan rüzgardan nedeniyle bahçe mobilyaları devrilen Hayko Cepkin, eşyaları tek tek eve taşıdı. Rüzgardan dolayı bahçesine gelen serçeye destek etmeye çalışan Cepkin, o anların emniyet kamera görüntülerini de sosyal medya hesabından paylaştı. Eğlenceli kimliğiyle tanınan Cepkin, paylaşımına da "Ege alan muhabiriniz Hayko Cepkin fırtınayı bildiriyor" notunu yazdı.

İsmail Ümit Dilşen
 

Hayko Cepkin'in fırtına ile imtihanı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum