evde masajmasaj istanbul

'Hayali araç ' soruşturmasında 10 şüpheli yakalandı, Gündem Haberleri

‘Hayali araç ’ soruşturmasında 10 şüpheli yakalandı, Ankara, İstanbul ve Konya illerindeki operasyonlara ilişkin Başsavcılık göre yapılan açıklamada, “Ankara Cumhuriyet Başsavcılığımızın Sahtecilik ve Üçkâğıt Suçları Soruşturma Bürosunca yürütülmekte olan 202.

'Hayali araç ' soruşturmasında 10 şüpheli yakalandı, Gündem Haberleri
Editör: 15Haber
12 Ekim 2021 - 15:36
‘Hayali araç ’ soruşturmasında 10 şüpheli yakalandı,

Ankara, İstanbul ve Konya illerindeki operasyonlara ilişkin Başsavcılık göre yapılan açıklamada, “Ankara Cumhuriyet Başsavcılığımızın Sahtecilik ve Üçkâğıt Suçları Soruşturma Bürosunca yürütülmekte olan 2020/202232 sayılı soruşturma kapsamında ‘Nitelikli Dolandırıcılık/Resmi Belgede Sahtecilik', ‘Hayali Araç' soruşturmasında kişilerin 5 aracın ruhsat ve sigorta bilgilerinin değiştirilmesi sonucu bambaşka bankalardan 4 milyon TL kredi çektikleri ve 14 sözde römork aracı yasadışı kayıt ettikleri saptama edilmiştir. Bu doğrultuda 12.10.2021 günü 11 kişi hakkında Ankara merkezli, İstanbul ve Konya illerinde arama, yakalama ve nezaret kararı verilmiş olup; kişilerin yakalanmasına karşın yapılan aynı zamanlı işlem sonucunda 10 kişi yakalanmış, 1 şahsın ise yakalanmasına karşın çalışmalar Ankara İl Emniyet Müdürlüğü Finansal Suçlarla Çaba Şube Müdürlüğü ekiplerince devam etmektedir” denildi.

‘Hayali araç ’ soruşturmasında 10 şüpheli yakalandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum