Hatay'da yaşlı kadın akrabası tarafından 34 yerinden bıçaklandı

Hatay'da yaşlı bir kadın, gece evine gelen bir akrabası tarafından 34 yerinden bıçaklandı.

Hatay'da yaşlı kadın akrabası tarafından 34 yerinden bıçaklandı
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 09:56
Hatay’da yaşlı kadın akrabası tarafından 34 yerinden bıçaklandı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Hatay'da yaşlı bir kadın, gece evine gelen bir akrabası tarafından 34 yerinden bıçaklandı.
Edinilen bilgiye göre olay, 2 Ağustos günü saat 23.00 sıralarında Kumlu ilçesine bağlı Fevzi Çakmak semtinde meydana geldi. Anlaşılan M.Ç. akrabası Gülizar Düzce'ye gitti (74). Yaşlı kadın, kapıyı çalan MC'yi içeri yönlendirdi. Kanepede otururken M.Ç. Düzce'nin kolundaki bileklik ve parasını istedi, yaşlı kadın gümüş ve altını vermeyince Düzce'ye şiddet uygulamaya başladı. Getirdiği iple Düzce'yi boğmaya çalışan M.Ç. ardından yakını Düzce'yi 34 yerinden bıçakladı. Düzce yerde kanlar içinde kalırken M.Ç, Düzce'nin altın ve gümüşleriyle kaçtı. Aynı sokakta oturan akraba ve komşular Düzce'nin evine giderek durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Yaralı olan Düzce, evinde yapılan ilk müdahalenin ardından Kumlu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Ağır yaralanan Düzce, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.
Tedavisinin ardından serbest bırakılan Düzce, evine döndü. Yaralı Düzce, "Akşam kapı zili çaldı. Kapıyı açtım, akrabam M.Ç. geldi. Yanıma oturdu. Para istedi. Hayır deyince bana vurmaya başladı."
Yakınları tarafından tacize uğrayan Düzce'nin oğlu olayı şöyle anlattı:
"Gecenin bir yarısı tanıdığı biri gelip kapıyı çalıyor, 'her zaman' diye bağırıyor. Bu sefer saat 23.00 civarında. 'Hala kapıyı açmak istiyor musun' diyor. Annem 'hayır' diyor. , oğul". Kişi diyor ki: "Ben işe gidiyorum, seni görmeye geldim". Annem kapıyı açar, kişi annemin yanına oturur. Kişi anneme "Bana bileziğini verir misin?" dedi. Annemi 34 bıçak yarasıyla yaraladı. Annemi arkadan saçından tutuyor ve betona vuruyor. Alnının ortası ezilmiş. Annem bir katil tarafından dövülerek öldürüldü. Gördüklerimiz tam bir cinayet teşebbüsüdür ve bunun başka bir açıklaması yoktur. Doktor bıçağın küçük olduğunu ve annemin fazla kilolu olduğunu söylediği için bıçak iç organlarına isabet etmiş. Zarar verilmedi.
Şüphelinin operasyonun olduğu gece güvenlik güçleri tarafından yakalandığını ve suçunu itiraf ettiğini belirten Düzce, "Şu an cezaevinde. Yan komşumuz olay sırasında çıkan sesleri duyuyor. Dışarı çıkıyor. kapıyı açar ve 'Kim var orada?' der. Bu sırada zanlı, 'Bir şey yok, siz işinize bakın. ' dedi. Komşumuz yanında oturan akrabalarımızı çağırıyor. 'Buradan bir ses geliyor' diyor. Kişi, insanların sesini duyunca arkaya kaçıyor. Amcamın çocukları sesleri duyar duymaz eve geliyorlar ve annemi yerde kanlar içinde buluyorlar. tamamen kanlı. Bir durumumuz vardı. Bu kişi tanıdık bir kişi. Kişi amcamın torununun kocası. O bir kahraman ve oyuncuydu" diye açıkladı.
Öte yandan kaçan zanlı, aynı gece saklandığı mahallenin merkezinde polis ekipleri tarafından yakalandı. Zanlı MC Sulh Ceza Hakimliği tarafından çıkarıldığı adliyede tutuklandı.

Detaylı bir şekilde, Hatay’da yaşlı kadın akrabası tarafından 34 yerinden bıçaklandı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum