Hatay'da kadınlara KADES uygulaması anlatıldı , HATAY haberleri

Son Dakika HATAY haberleri: Hatay Büyükşehir Belediyesi, personellerine emniyet müdürlüğü tarafından Kadına Şiddetle Mücadele ve Kadın Acil Destek (KADES) uygulaması ile ilgili eğitimi verildi.

Hatay'da kadınlara KADES uygulaması anlatıldı
, HATAY haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 16:08
Hatay’da kadınlara KADES uygulaması anlatıldı , HATAY haberleri, HATAY İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Hatay Büyükşehir Belediyesi, personellerine emniyet müdürlüğü tarafından Kadına Şiddetle Mücadele ve Kadın Acil Destek (KADES) uygulaması ile ilgili eğitimi verildi.
İl Emniyet Müdürlüğü iş birliği ile düzenlenen eğitime Hatay Büyükşehir Belediyesi yöneticileri ve personeli katıldı.
KADES uygulaması hakkında bilgiler paylaşan ekipler, yaşanılabilecek herhangi bir şiddete maruz kalanların ve tanıklarının başvuracağı yerler, uygulamalar ve neler yapılması gerektiği konusunda önemli detaylar paylaştı.
Ayrıca ‘En İyi Narkotik Polisi; Anne’ projesi, hayata geçirilen UYUMA uygulaması ile ilgili bilgilerin verildiği eğitimde, anneler aracılığıyla, madde kullanımının erken tespiti, çocuklara erken müdahale edilmesi, bağımlılık sorunun çözüm yolları ve önerileri gibi konularda bilgiler verildi.
Uyuşturucu ile mücadele ile ilgili sunum yapan emniyet ekipleri, ailelere düşen görev ve sorumlulukların önemine değinerek her vatandaşın bu konuda bilinçlenmesi gerektiği vurgulandı.
Hatay’da kadınlara KADES uygulaması anlatıldı
Hatay’da kadınlara KADES uygulaması anlatıldı

Detaylı bir şekilde, Hatay’da kadınlara KADES uygulaması anlatıldı , HATAY haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. HATAY ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum