Hatalı park vatandaşları çileden çıkardı

Tekirdağ Çorlu'da acil servise giden itfaiye ve sağlık ekipleri, servis minibüslerinin gelişigüzel park etmesi nedeniyle olay yerine ulaşmakta güçlük çekti. Vatandaşlar duyarsız sürücülere tepki gösterdi.

Hatalı park vatandaşları çileden çıkardı
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 07:30
Hatalı park vatandaşları çileden çıkardı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Tekirdağ Çorlu'da acil durum çağrısına giden itfaiye ve sağlık ekipleri, servis minibüslerinin gelişigüzel park etmesi nedeniyle olay yerine ulaşmakta güçlük çekti. Vatandaşlar duyarsız sürücülere tepki gösterdi.
Reşadiye Mahallesi sonbahar sokağını ihbar eden itfaiye ve sağlık ekipleri, olay yerine kısa bir mesafede bulunan Yunus Emre Aralığı Sokak'ta sorun yaşadı. Olay yerine ulaşmaya çalışan itfaiye ekipleri, servis aracının gelişigüzel park etmesi nedeniyle zorlandı. İtfaiye ve sağlık ekipleri, yolun açık olmadığı bir sırada olay yerine ulaşmak için diğer sokaklardan geçmek zorunda kaldı. Reşadiye Mahallesi Muhtarı Yelda Tuncer ve mahalle sakinleri duruma sert tepki gösterdi.

"Artık pes et arkadaşım!"
Reşadiye Muhtar Yelda Tuncer, “Düzensiz park eden bu araçları çektirdim, bir süre sonra tekrar park ediyorlar. Takım gelip takas ediyor ama umurlarında bile değil. Artık yoruldum, ben de yoruldum. Ben de bu durumdan memnun değilim, şefin odasını kapatıyorlar ve engelli arkadaşlarımız içeri girmekte zorlanıyor. İtfaiye aracı da geçemedi. Belediyeden duba getirdim, dubaları kırdılar. Vazgeç dostum artık buna nasıl çare bulacağız bilmiyorum” dedi.

"O kadar Duyarsız Değil"
Yoldan geçen biri şöyle diyor: “Sık sık aynı sorunlarla karşılaşıyoruz. Böyle bir saçmalık olabilir mi? İtfaiyeciler, ambulans yolu geçemiyor. Yazık, günah. O kadar duyarsız değil. Otobüs durağı gibi. Adam minibüsü istediği gibi park etti” diye tepki gösterdi.
Hatalı park vatandaşları çileden çıkardı
Hatalı park vatandaşları çileden çıkardı
Hatalı park vatandaşları çileden çıkardı

Detaylı bir şekilde, Hatalı park vatandaşları çileden çıkardı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum