Hastane çalışanları kan bağışına dikkat çekti , AYDIN haberleri

Son Dakika AYDIN haberleri: Aydın Devlet Hastanesi çalışanları Kızılay tarafından kurulan Mobil Kan Alma Noktasında kan bağışında bulunarak kan bağışının önemine dikkat çekti.

Hastane çalışanları kan bağışına dikkat çekti
, AYDIN haberleri
Editör: Derya Demir
29 Eylül 2022 - 17:55
Hastane çalışanları kan bağışına dikkat çekti , AYDIN haberleri, AYDIN İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Aydın Devlet Hastanesi çalışanları Kızılay tarafından kurulan Mobil Kan Alma Noktasında kan bağışında bulunarak kan bağışının önemine dikkat çekti.
Aydın Devlet Hastanesi girişine, Kızılay ekipleri tarafından Mobil Kan Alma Noktası kuruldu. Hastane çalışanları, düzenli periyotlarla uygulanan bu bağış kampanyalarına destek olmak için kan bağışında bulundu. Bu uygulama ile birlikte hastane çalışanları, kan bağışının önemine ve hasta yakınlarının bu konuda farkındalık kazanmasını sağladı.
Hastane çalışanları kan bağışına dikkat çekti
Hastane çalışanları kan bağışına dikkat çekti
Hastane çalışanları kan bağışına dikkat çekti

Detaylı bir şekilde, Hastane çalışanları kan bağışına dikkat çekti , AYDIN haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. AYDIN ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum