Hastadan doktora yumruklu saldırı haberi

Hastadan doktora yumruklu saldırı, Gündem Haberleri.

Hastadan doktora yumruklu saldırı haberi
Editör: 15Haber
18 Ocak 2022 - 19:25
Hastadan doktora yumruklu saldırı, Gündem Haberleri.

Niğde Ömer Halisdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Polikliniğinde gelen randevusuz tanıdık olmayan uyruklu hasta zor kullanarak Noroloji Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Halil ibrahim Akçay ’a hap yazdırmak istedi. Doktorun “biraz bekleyin demesi” üstüne yumrukla saldırdı. Emniyet görevlilerin gelmesiyle hasta etkisiz hale getirildi. Tanıdık Olmayan uyruklu hasta polis ekipleri kadar gözaltına alındı.

Niğde Ömer Halisdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Yakup Çetinkaya olayla ilgili yaptığı açıklamada, “Nöroloji Polikliniğinde randevusu olmayan yabancı uyruklu hasta cebren hap yazdırmaya çalışmış ve ummak istemediğini belirterek doktorumuza ve afiyet çalışanlarımıza saldırmıştır. Doktorumuzun yaralandığı olayda, hastanemizde de hasar oluşmuştur! Ahlak dışı talepler kabul edilemez! Doktorumuza geçmiş olsun diyor bu nesil insanlık dışı olayların bir daha olmamasını temenni ediyoruz” dedi. (İHA)

Hastadan doktora yumruklu saldırı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum