evde masajmasaj istanbul

Hareket halindeki lüks otomobil cayır cayır yandı

Hareket halindeki lüks otomobil cayır cayır yandı, Antalya-Manavgat D-400 Karayolunda Antalya istikametinden Manavgat istikametine seyir halindeki Ahmet Bozkurt'un kullandığı 07 AHD 442 plakalı BMW marka araba, Manavgat Çevreyolunda Manavgat Batı Side Köprülü Kavşağına 250 metre mes.

Hareket halindeki lüks otomobil cayır cayır yandı
Editör: 15Haber
14 Ekim 2021 - 12:04
Hareket halindeki lüks otomobil cayır cayır yandı,

Antalya-Manavgat D-400 Karayolunda Antalya istikametinden Manavgat istikametine seyir halindeki Ahmet Bozkurt'un kullandığı 07 AHD 442 plakalı BMW marka araba, Manavgat Çevreyolunda Manavgat Batı Side Köprülü Kavşağına 250 metre mesafede motor bölümünden aniden yanmaya başladı. Araba sürücüsü, sağ şeridin abes olmasından da yararlanarak aracını yolun sağına çektikten daha sonra kendisini dışarı attı.

Motor bölümünden çıkan dumanların arkasından otomobilden alevler yükselirken, kısa sürede olay yerine gelerek yangına müdahale eden Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat İtfaiye birimine tabi itfaiye ekibi yangını söndürmesine karşın aracın motor bölümü adamakıllı yandı.

“Kendimi dışarı zor attım”
Antalya istikametinden gelirken aracının daha alçak kısmından aniden bir ses çıktığını bildiren araba sürücüsü Ahmet Bozkurt, “Sesin ardından duman çıkmaya başladı. Hemencecik aracımı yolun sağına çekip güçlükle durdurdum. Otomobilden kendimi dışarı attım. Bu sırada ASAT'a ait bir araç geldi ve takviye etti. Kısa sürede itfaiye gelerek aracımı söndürdü. Fakat aracım tamamen kullanılamaz ışık halkası geldi. Canımı şiddet kurtardım” dedi.
Otomobilin D-400 karayolunda seyir halindeyken bir anda arka kısmından alevlerin çıktığı anlar ise güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Arif Kaplan

Hareket halindeki lüks otomobil cayır cayır yandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum