Hamzabeyli Sınır Kapısı 'nda şiddetli rüzgar ve kar sebebiyle tırlar zarar gördü

Hamzabeyli Sınır Kapısı ’nda şiddetli rüzgar ve kar sebebiyle tırlar zarar gördü, Meteoroloji Genel Müdürlüğü günler öncesinde Trakya için kar yağışı uyarısında bulunmuştu.

Hamzabeyli Sınır Kapısı 'nda şiddetli rüzgar ve kar sebebiyle tırlar zarar gördü
Editör: 15Haber
12 Ocak 2022 - 09:13
Hamzabeyli Sınır Kapısı ’nda şiddetli rüzgar ve kar sebebiyle tırlar zarar gördü,

Meteoroloji Genel Müdürlüğü günler öncesinde Trakya için kar yağışı uyarısında bulunmuştu. Beklenen kar yağışının etkisini göstermesiyle şehir halkı merkezinde çoğu bedensel hasarlı kaza meydana geldi. Bulgaristan'a açılan Hamzabeyli Sınır Kapısı'nda şiddetli rüzgar ve etkisini gösteren kar sebebiyle yurtdışına gitmek için yolla meydana çıkan minibüs şiddetli rüzgar ve etkisini sürdüren kar nedeniyle ilerleyemedi. Minibüs ve römorkun devrilmemesi için polis ekipleri yol kenarında halatla bariyerlere bağlayarak, devrilmesini önledi.

“Şiddetli rüzgar tırlarda bedensel hasara yol açtı”

öte taraftan Hamzabeyli Hudut Kapısında rüzgarın ihracat yüklerini vazgeçmek için sıra bekleyen tırlarda şiddetli rüzgarı ve kar nedeniyle hasar fark etti. Keza Hamzabeyli Sınır Kapısı'nın 14'üncü kilometresinde trafikte aksamalar meydana geldi. Karayolları kayganlaşan yolda tuzlama çalışması yaparak sürücülerin daha kuytu ilerlemelerini sağladı.

Mehmet Basmacı
 

Hamzabeyli Sınır Kapısı ’nda şiddetli rüzgar ve kar sebebiyle tırlar zarar gördü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum