Hamile eşini ve iki çocuğunu tüfekle rehin aldı

Hamile eşini ve iki çocuğunu tüfekle rehin aldı, Görüngü, Merkezefendi ilçesi Karaman Mahallesinde meydana geldi.

Hamile eşini ve iki çocuğunu tüfekle rehin aldı
Editör: 15Haber
26 Ekim 2021 - 17:47
Hamile eşini ve iki çocuğunu tüfekle rehin aldı,

Görüngü, Merkezefendi ilçesi Karaman Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; psikolojik sorunları olduğu encam sürülen Mukavemetli B., yüklü eşi O.B, ile 9 ve 12 yaşlarındaki iki çocuğunu tüfekle rehin aldı. Dokuz Canlı B.'nin annesinin ihbarı üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri gönderme edildi. Bölgeye irsal edilen polis ekipleri güçlükle Mütehammil B'yi kandırma ederek O.B. ve çocuklardan birini kurtardı. Gayrı çocuğunu bırakmamakta ısrarcı olan Mütehammil B, kendisini aylak ayla tefhim etmek amacıyla evin ardı sıra fethetmek isteyen polis güçleri ekiplerine cebe çekerek korku dolu anların yaşanmasına bozukluk oldu. Henüz ilkin kendisini tanıyan polis güçleri ekiplerinin Mukavim B. ile iletişime geçmesiyle inandırma olarak sair çocuğunu bile bıraktı. İfadesi darılmak üzere polis merkezine yeter olmak istenince öfkelenerek ağırlık çıkardı. Burada polis güçleri ekipleri kelepçe takarak, bata çıka şahsı araca bindirdi.

Yüklü karı ve iki çocuğu Denizli Devlet Hastanesine kaldırılırken ruhsal sorunları olan Kip B. ise polis güçleri merkezine götürüldü.

Fadıl Pişkin - Atilla Özer

Hamile eşini ve iki çocuğunu tüfekle rehin aldı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum