evde masajmasaj istanbul

Hamile eşini kayalıklardan ittiği öne sürülen kocanın, tutukluluk haline devam kararı verildi

Hamile eşini kayalıklardan ittiği öne sürülen kocanın, tutukluluk haline devam kararı verildi, Fethiye Ağır Suç Oluşturan Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, Semra Aysal'ı “kasıtlı olarak canavarca hisle bilerek öldürdüğü” iddiasıyla tutuklanan Hakan Aysal esir bulunduğu c.

Hamile eşini kayalıklardan ittiği öne sürülen kocanın, tutukluluk haline devam kararı verildi
Editör: 15Haber
14 Ekim 2021 - 14:07
Hamile eşini kayalıklardan ittiği öne sürülen kocanın, tutukluluk haline devam kararı verildi,

Fethiye Ağır Suç Oluşturan Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, Semra Aysal'ı “kasıtlı olarak canavarca hisle bilerek öldürdüğü” iddiasıyla tutuklanan Hakan Aysal esir bulunduğu cezaevinden Ses ve Bakış Bilişim Sistemi (SEGBİS) sistemi ile katıldı.

Sanık avukatı Mehmet Buğra Çiçek, olayda bahsedilen ferdi kaza sigortasını düzenleyen tanığın dinlenmesinin, müvekkilinin Semra Aysal'ı uçurumdan aşağıya atıp atmadığına kanıt olmayacağını savundu.

Geçmiş duruşmalarda Aysal çiftini sarp kayalık alanda cep telefonuyla kaydeden kişinin dinlendiğini andıran Çiçek, “Bu kişi de ifadesinde çiftin mutlu bir şekilde ilerlediğini gördüklerini demeç etti. Müvekkilimin borç batağında olduğu iddiasıyla olayı gerçekleştirdiği öne sürüldü. Ancak bir tane bile icra takibi yok. Baştan beri olayın cinayet değil kaza olduğu apaçık. Müvekkilimin tahliyesini istek ediyorum” diye konuştu.
Duruşma heyeti, sanığın tutukluluk halinin devamına karar vererek dosyadaki eksiklerin tamamlanması için duruşmayı erteledi.

Semra Aysal, Kelebekler Vadisi'nde 19 Haziran 2018'de fotoğraf çektirirken kayalıklardan düşerek karnındaki 7 aylık bebeğiyle hayatını kaybetmişti. Ölümün şüpheli bulunması üstüne başlatılan soruşturmada, olaydan kısa bir zaman önce eşine 400 bin lira değerinde ferdi kaza sigortası yaptırdığı tespit edilen Hakan Aysal gözaltına küskün, eşini iterek ölümüne niçin olduğu iddiasıyla da 21 Kasım 2020'de tutuklanmıştı.

Murat Yalçın
 

Hamile eşini kayalıklardan ittiği öne sürülen kocanın, tutukluluk haline devam kararı verildi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum