Haliliye'de kaldırım işgali denetimi

Haliliye Belediyesi Emniyet Müdürlüğü ekipleri kaldırım işgallerini önlemek için denetimlerini sürdürüyor.

Haliliye'de kaldırım işgali denetimi
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 15:44
Haliliye’de kaldırım işgali denetimi, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Haliliye Zabıta Müdürlüğü ekipleri, kaldırım işgallerini önlemek için denetimlerini sürdürüyor.
Haliliye Belediyesi yaptığı denetimlerle kaldırım ve yol işgallerinin önüne geçiyor. Belediye Başkanı Mehmet Canpolat'ın talimatıyla polis yönetim ekipleri, yayaların kullanım alanı olan kaldırımları işgal etmemek için denetimlerini sürdürüyor. Periyodik olarak bölge denetimlerine devam eden ekipler, işyerleri tarafından yapılan işgallere karşı uyarılarda bulunuyor. Polis ekipleri, ürünlerini kaldırımlarda sergileyerek yaya kullanım alanını daraltan işletme sahiplerini uyarıyor.
Kaldırımların yayalar için ortak kullanım alanı olduğunu belirten ekipler, esnaflara vatandaşların alışverişlerini daha iyi koşullarda yapabilmeleri için kurallara riayet edilmesi gerektiğini hatırlatıyor. Şehrin en işlek noktalarında ve ara sokaklarda son incelemelerini yapan ekipler, esnafların işgal ettiği kaldırımdan ürünleri almak için müdahale etti. Vatandaşların geçişini engelleyecek hiçbir malzemenin kaldırıma alınmayacağına dikkati çeken ekipler, söz konusu işgalin belediye mevzuatına aykırı olduğunu kaydederek, iş yapılmayan yerlere karşı gerekli tedbirlerin alınacağını bildirdi. kurallara uyun. Zabıtadan yapılan basın açıklamasında, işgallerin ve görüntü kirliliğinin önlenmesi için denetimlerin devam edeceği ve vatandaşların belediye beyaz masa servisine şikayette bulunabilecekleri belirtildi.
Haliliye’de kaldırım işgali denetimi
Haliliye’de kaldırım işgali denetimi

Detaylı bir şekilde, Haliliye’de kaldırım işgali denetimi başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum