Halil Kalay, bu defa 'Esmer ata atladı' şarkısı ile hayranlarının karşısına çıkıyor

Adana'da kuyumcu olan ancak söylediği şarkılarla binlerce kişinin dikkatini çeken Halil Kalay, şimdi de yeni çalışmasıyla sevenleriyle buluşacak.

Halil Kalay, bu defa 'Esmer ata atladı' şarkısı ile hayranlarının karşısına çıkıyor
Editör: 15Haber
05 Ağustos 2022 - 16:21
Halil Kalay, bu defa ‘Esmer ata atladı’ şarkısı ile hayranlarının karşısına çıkıyor, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Adana'da kuyumcu olan ancak söylediği şarkılarla binlerce kişinin dikkatini çeken Halil Kalay, şimdi de yeni çalışmasıyla sevenleriyle buluşacak.
Eskiden söylediği Mashup (Hele ninna olasan) şarkısıyla geniş bir hayran kitlesine sahip olan amatör ama başarılı şarkıcı Halil Kalay, Ulusal Palandöken Ödülleri kapsamında Yılın En İyi Erkek Sanatçısı ödülüne layık görüldü. Mesleği kuyumcu olan ancak amatör olarak söylediği eserlerle profesyonel görünmeyen Halil Kalay, iş yerindeki stresini şarkılar söyleyerek attığını söyledi.
Bu eserde 'Esmer Atın Üstünde Zıplar' adlı eseriyle hayranlarının karşısına çıkmak üzere olan Halil Kalay, ilk çalışmasında olduğu gibi bu eserde de kendini iddia ettiğini beyan ediyor.
Şarkıcılığın kendisi için özel bir hobi olduğunu iddia eden Halil Kalay, ticari başarısını sesiyle sürdürüyor. Söylediği ve sosyal ağlarda paylaştığı eserler sayesinde binlerce kişinin beğenisini kazanan Şanlıurfa doğumlu Kalay, Türkiye'de kuyumculuk, saat ve tespih sektöründe faaliyet göstermesine rağmen müzik sektöründe de söz sahibi olmayı hedefliyor. Adana.
Halil Kalay, bu defa ‘Esmer ata atladı’ şarkısı ile hayranlarının karşısına çıkıyor

Detaylı bir şekilde, Halil Kalay, bu defa ‘Esmer ata atladı’ şarkısı ile hayranlarının karşısına çıkıyor başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum