Hakkari polisi bilgilendirme çalışmalarını sürdürüyor , HAKKARİ haberleri

Son Dakika HAKKARİ haberleri: Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, esnafı ziyaret ederek değişik konularda bilgilendirmeye devam ediyor.

Hakkari polisi bilgilendirme çalışmalarını sürdürüyor
, HAKKARİ haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 17:10
Hakkari polisi bilgilendirme çalışmalarını sürdürüyor , HAKKARİ haberleri, HAKKARİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, esnafı ziyaret ederek değişik konularda bilgilendirmeye devam ediyor.
Polis-halk kaynaşmasına büyük önem veren Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü, asayiş yönünden huzurlu şehirlerin başında yer alan Hakkari’de halkla kaynaşmaya büyük önem veriyor. Eğitime büyük desteği olan Hakkari polisi, ihtiyaç sahibi aileleri de sevindirmeye devam ediyor. Yardım çalışması ile polis-halk kaynaşmasının yaşandığı Hakkari’de, polisin başlattığı sosyal faaliyetler ise vatandaşları memnun etti. Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri; yaptıkları ev, esnaf ve okul ziyaretleriyle vatandaşları dolandırıcılık, kapkaç, yankesicilik gibi her türlü asayiş olaylarına karşı bilgilendirme çalışmalarını da sürdürüyor. Toplum hayatının her alanında görev yapan polisler, kendilerine iletilen sorunları ise sadece dinlemekle kalmayıp üzerine titizlikle eğiliyorlar. Rapor haline getirdikleri sorunları ilgili makamlara anında ileterek çözümünde de görev alan polisler, esnafı iş yerlerinde ziyaret ederek hem sohbet ediyor hem de bilgilendiriyor.
Hakkari polisi bilgilendirme çalışmalarını sürdürüyor
Hakkari polisi bilgilendirme çalışmalarını sürdürüyor
Hakkari polisi bilgilendirme çalışmalarını sürdürüyor

Detaylı bir şekilde, Hakkari polisi bilgilendirme çalışmalarını sürdürüyor , HAKKARİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. HAKKARİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum