evde masajmasaj istanbul

Hakkari 'de çok sayıda mühimmat ele geçirildi

Hakkari Valiliğinden yapılan açıklamada, “İl Jandarma Komutanlığı görevlilerimiz kadar PKK/KCK bölücü terör örgütü faaliyetlerinin deşifre edilmesi ve engellenmesine karşın olarak yürütülen incelemeler aralıksız devam ediyor. Bu incelemeler dahilinde; 5 Ekim 2021 günü me.

Hakkari 'de çok sayıda mühimmat ele geçirildi
Editör: 15Haber
06 Ekim 2021 - 22:26

Hakkari Valiliğinden yapılan açıklamada, “İl Jandarma Komutanlığı görevlilerimiz kadar PKK/KCK bölücü terör örgütü faaliyetlerinin deşifre edilmesi ve engellenmesine karşın olarak yürütülen incelemeler aralıksız devam ediyor.

Bu incelemeler dahilinde; 5 Ekim 2021 günü merkez kırsal alanında Jandarma Özel Harekat ve Jandarma Komando Birlikleri tarafından icra edilen operasyonda; 1 adet bariz nişancı tüfeği, 1 adet mayın, 2 adet anti tank mayını, 1 adet elektrikli fünye, 7 adet belirgin nişancı tüfek fişeği, 75 adet 5.56 çapında fişek, 10 kilogram A-4 olduğu değerlendirilen patlayıcı madde, 1 adet M-16 tüfek susturucusu, 1 adet dron, 15 adet dron anteni, 12 adet batarya, 1 adet değişmez telsiz, 6 adet drona ait kılıf, 3 adet zor kablosu, 1 adet adaptör, 1 adet uzak kumanda, 4 adet tüfek temizleme kiti ve muhtelif yaşam malzemesi ele geçirildi” denildi.

Feyzullah Taş


 

 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum