Hakkari Belediyesi dönercileri denetlendi , HAKKARİ haberleri

Son Dakika HAKKARİ haberleri: Hakkari Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından kentte bulunan dönerciler denetledi.

Hakkari Belediyesi dönercileri denetlendi
, HAKKARİ haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 10:07
Hakkari Belediyesi dönercileri denetlendi , HAKKARİ haberleri, HAKKARİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Hakkari Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından kentte bulunan dönerciler denetledi.
Zabıta Müdürü Adil Demir ve beraberindeki zabıtalar kentin değişik noktalarında bulunan döner satış noktalarında sıkı denetimler gerçekleştirdiler. Ekipler, dönercilere fiyat rayici almaları için uyarıda bulunarak, hassas terazi kullanmaları ve uygun et gramajını dönerlere eklemelerini istedi. Hijyen ve genel temizlik için gerekli uyarıların yapıldığını ifade eden Zabıta Müdürü Adil Demir, "Denetimlerde hijyen ve kullanılan ürünler üzerinde yoğunlaştık. Eksiklikleri bulunan döner işletmesi sahipleri, sözlü olarak uyarılarak eksikliklerini gidermemeleri halinde bir sonraki denetimlerde kendilerine yasal işlem uygulanacağı hakkında bilgi verildi. İş yeri sahiplerinin kullandıkları aletlerin temizliği, döner hazırlama bölümlerinin genel temizliği, personel temizliği üzerinde hassasiyetle duruldu. Vatandaşların gıda ürünlerini sağlıklı bir şekilde tüketebilmesi için denetimler aksatılmadan devam edecek. Vatandaşlarımız herhangi bir olumsuzlukla karşılaştığında şikâyetlerini zabıta müdürlüğüne bildirmelerini rica ediyoruz” diye konuştu.
Hakkari Belediyesi dönercileri denetlendi
Hakkari Belediyesi dönercileri denetlendi

Detaylı bir şekilde, Hakkari Belediyesi dönercileri denetlendi , HAKKARİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. HAKKARİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum