Hakan Özbeğen cinayetinde 1 kişi tutuklandı

Hakan Özbeğen cinayetinde 1 kişi tutuklandı, Durum, sabahtan Hamidiye Mahallesi'nde 590'ıncı sokak üstünde meydana geldi.

Hakan Özbeğen cinayetinde 1 kişi tutuklandı
Editör: 15Haber
16 Kasım 2021 - 22:29
Hakan Özbeğen cinayetinde 1 kişi tutuklandı,

Durum, sabahtan Hamidiye Mahallesi'nde 590'ıncı sokak üstünde meydana geldi. Kızları Özlem A. (19) ile ilişki yaşadığı iddiaları üzerine Ferit A. (42) ve Nihan A. (40), Hakan Özbeğen'in evine gitti. Özbeğen'in oğlunun evde bulunduğu sırada bıçaklı saldırı gerçekleştirildi. Göğüs bölgesinden bıçak darbesi alan Hakan Özbeğen olay uygun yaşamını yitirdi. Cinayetle ilgili Ferit A., eşi Nihan A. (35), kızları Ö.A. (19) ve Ç.Ö. (21) ile Mert T. (25) gözaltına alındı. Adliye sevk edilen şüphelilerden Ferit A. tutuklandı. Hakan Özbeğen'in (50) oğlu Ç.Ö. ise adli denetim şartıyla tahliye edilirken, diğer şüpheliler bağımsızlık bırakıldı.

Ferit A.'nın 4 adet kasten yaralama, mala hasar verme, konut dokunulmazlığının ihlali, resmî belgede sahtecilik, hakaret, görevi yaptırmamak için direnme almak üzere 11 öbür suçtan kaydı bulunduğu aktarıldı.

Bekir Terzioğlu-İsmail Özdemir

Hakan Özbeğen cinayetinde 1 kişi tutuklandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum