Hafızlığını tamamlayan öğrenciler için program düzenlendi , ERZİNCAN haberleri

Son Dakika ERZİNCAN haberleri: Erzincan Valisi Mehmet Makas, hafızlık eğitimini tamamlayan ve hafızlık eğitimi alan öğrenciler ile bir araya geldi.

Hafızlığını tamamlayan öğrenciler için program düzenlendi
, ERZİNCAN haberleri
Editör: Derya Demir
26 Ocak 2023 - 09:01
Hafızlığını tamamlayan öğrenciler için program düzenlendi , ERZİNCAN haberleri, ERZİNCAN İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Erzincan Valisi Mehmet Makas, hafızlık eğitimini tamamlayan ve hafızlık eğitimi alan öğrenciler ile bir araya geldi.
Ahmet Hamza Münire Hanım Kız Kur’an Kursunda okuyan ve hafızlığını tamamlayan 5 öğrenci için düzenlenen yemeğe katılan Vali Makas, aynı zamanda hafızlık eğitimi devam eden kız Kur’an Kursu öğrencileri ile de bir araya geldi.
Gerçekleşen programda, hafızlık eğitimini tamamlayan öğrencilere başarı belgelerini takdim eden Vali Makas, Kur’an-ı Kerim’i anlayarak okumanın önemine işaret ederek, öğrencilerin her alanda eğitimlerini sürdürmelerini istedi.
Hafızlık eğitimlerini başarılı bir şekilde tamamlayan öğrencileri tebrik eden Vali Makas, öğrencileri bu süreçte yılmadan usanmadan yardım eden ve destek olan eğitimcilere ve öğrenci velilerine de teşekkür etti.
Hafızlığını tamamlayan öğrenciler için program düzenlendi
Hafızlığını tamamlayan öğrenciler için program düzenlendi

Detaylı bir şekilde, Hafızlığını tamamlayan öğrenciler için program düzenlendi , ERZİNCAN haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ERZİNCAN ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum