Günlerdir aranan Müslüme'nin cansız bedeninin bulunduğu yer görüntülendi

Günlerdir aranan Müslüme'nin cansız bedeninin bulunduğu yer görüntülendi, Gülnar'da Yörük ailenin 3 yaşındaki kızı Müslüme'nin çadırlarının önünde bisikletiyle oynarken kaybolması sonucu başlatılan arama çalışmalarının 10.

Günlerdir aranan Müslüme'nin cansız bedeninin bulunduğu yer görüntülendi
Editör: 15Haber
19 Kasım 2021 - 23:39
Günlerdir aranan Müslüme'nin cansız bedeninin bulunduğu yer görüntülendi,

Gülnar'da Yörük ailenin 3 yaşındaki kızı Müslüme'nin çadırlarının önünde bisikletiyle oynarken kaybolması sonucu başlatılan arama çalışmalarının 10. gününde acı haber geldi. Arama çalışmalarına katılan ekipler, minik kızın cansız bedenine ulaştı.

YOĞUN AĞAÇLIK BÖLGEDE BULUNDU

Müslüme'nin cesedi çadırdan 7-8 kilometre mesafede, 500 metre yüksekliğindeki bir dağın tepesinde bulundu. Ufak kızın cesedinin bulunduğu ağaçlık bölge görüntülenirken, bölgenin yoğun ağaçlık alandan oluştuğu görüldü.

Günlerdir aranan Müslüme'nin cansız bedeninin bulunduğu yer görüntülendi

"ORAYA DEK YÜRÜYECEĞİNE HİÇ UMUDUMUZ YOK"

Acı haberi bölge Müslüme'nin ailesi bulundukları çadırda gözyaşlarına boğuldu. Torunuyla benzer ismi taşıyan anneanne Müslüme Yağal, torununun o bölgeye kadar yürüyemeyeceğini belirterek, "Oraya kadar yürüyeceğine hiç umudumuz yok. Ben Karaman'da oturuyorum, buraları çok bilmem. Çocuğumuzun incelenmesini istiyoruz. Acı haberler geldi, ciğerlerimize oturdu" dedi.

Bu arada Cumhuriyet Savcısının bölgedeki incelemelerinin sürdüğü, incelemelerinin tamamlanmasının gerisinde küçük kızın cenazesinin, otopsi için hastane morguna kaldırılacağı öğrenildi. Aile de ifade vermek üzere jandarma karakoluna götürüldü.

Sözün bittiği yer! Müslüme'nin acı haberini alan annesinin ağıtları yürekleri dağladıSözün bittiği yer! Müslüme'nin acı haberini bölge annesinin ağıtları yürekleri dağladı Son Dakika: Mersin'de 10 gündür her yerde aranan 3 yaşındaki Yörük kızı Müslüme'nin cansız bedeni bulunduSon Dakika: Mersin'de 10 gündür baştan aranan 3 yaşındaki Yörük kızı Müslüme'nin cansız bedeni bulundu

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Günlerdir aranan Müslüme'nin cansız bedeninin bulunduğu yer görüntülendi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum