Gümüşhane Orman İşletme Müdürlüğünde bayrak değişimi , GÜMÜŞHANE haberleri

Son Dakika GÜMÜŞHANE haberleri: Gümüşhane’nin ilk kadın Orman İşletme Müdürü olarak atanan Gülşen Yılmaz görevine başladı.

Gümüşhane Orman İşletme Müdürlüğünde bayrak değişimi
, GÜMÜŞHANE haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 13:50
Gümüşhane Orman İşletme Müdürlüğünde bayrak değişimi , GÜMÜŞHANE haberleri, GÜMÜŞHANE İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Gümüşhane’nin ilk kadın Orman İşletme Müdürü olarak atanan Gülşen Yılmaz görevine başladı.
Daha önce Trabzon’un Maçka ve Rize’nin Pazar Orman İşletme Müdürlüklerinde görev yapan Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Orman Fakültesi mezunu Yılmaz, kentin ilk kadın Orman İşletme Müdürü oldu.
En son HSK kararnamesiyle tarihinde ilk kez kadın Cumhuriyet Başsavcısı Tuba Ersöz Ünver’in ardından kentin ilk kadın Orman İşletme Müdürü olarak atanan Gülşen Yılmaz da görevine başladı.
Yeni görevine başlayan Yılmaz’ı makamında ziyaret eden Trabzon Orman Bölge Müdürü Emin Yılmaz, "Hayırlı olsun" ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi.
Gümüşhane Orman İşletme Müdürü Orhan Şen’in ise Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Basın ve İletişim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atandığı öğrenildi.
Gümüşhane Orman İşletme Müdürlüğünde bayrak değişimi

Detaylı bir şekilde, Gümüşhane Orman İşletme Müdürlüğünde bayrak değişimi , GÜMÜŞHANE haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. GÜMÜŞHANE ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum