Gülüç ve Ormanlı'daki çalışmalar değerlendirildi

AK Parti Kdz. Ereğli ilçe başkanı Av. Saffet Bozkurt, Gülüç ve Ormanlı belediye başkanlarıyla birlikte Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz'ı ziyaret ederek ilçelerdeki çalışmaları değerlendirdi.

Gülüç ve Ormanlı'daki çalışmalar değerlendirildi
Editör: Derya Demir
08 Ağustos 2022 - 12:13
Gülüç ve Ormanlı’daki çalışmalar değerlendirildi, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: AK Parti Kdz. Ereğli ilçe başkanı Av. Saffet Bozkurt, Gülüç ve Ormanlı belediye başkanlarıyla birlikte Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz'ı ziyaret ederek ilçelerdeki çalışmaları değerlendirdi.
AK Parti Kdz. Ereğli ilçe başkanı Av. Saffet Bozkurt, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan M. Demirtaş ve Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol ile birlikte Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz'ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Vali Tutulmaz'a devam eden Millet Bahçesi inşaatı ve diğer çalışmalar hakkında bilgi verdi ve kentin eksiklikleri ile ilgili taleplerde bulundu. Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, Vali Tutulmaz'a kentte devam eden su yolu iyileştirme çalışmaları ve diğer konular hakkında bilgi verdi. Vali Tutulmaz, iki cumhurbaşkanına çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, iki ildeki eksikliklerin giderilmesi için çalışacaklarını söyledi.
AK Parti Kdz. Ereğli ilçe başkanı Av. Saffet Bokzurt, kabul ve desteklerinden dolayı Vali Tutulmaz'a teşekkür etti.
Gülüç ve Ormanlı’daki çalışmalar değerlendirildi

Detaylı bir şekilde, Gülüç ve Ormanlı’daki çalışmalar değerlendirildi başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum