Gri pasaport skandalında 3 kişi tutuklandı

Gri pasaport skandalında 3 kişi tutuklandı, Gündem Haberleri.

Gri pasaport skandalında 3 kişi tutuklandı
Editör: 15Haber
24 Haziran 2022 - 01:16
Gri pasaport skandalında 3 kişi tutuklandı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

AKP ’li Yeşilyurt Belediyesi, Eylül 2020 ’de ‘Çevreye Duyarlı Bireyler Yetiştirmek Projesi ’ için 45 kişiyi yurt dışına göndermiş, oysa gidenlerden yalnızca 2 kişi geri dönmüştü. Olayın ortaya çıkmasının ardından İçişleri Bakanlığı soruşturma başlatmıştı.

“BELEDİYE BAŞKANI VE BAŞKAN YARDIMCISI DA TUTUKLANDI”

Gri pasaport skandalıyla ilgili CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, olaya karışan 3 kişinin tutuklandığını duyurdu.

Ağbaba sosyal ağ hesabında yaptığı açıklamada, “Türkiye ’nin itibarını lekeleyen gri pasaport skandalı yargı eliyle de tescillendi! Organizatör Ersin K. Bingöl, Servi Belediye Başkanı Ali A. ve Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Bekir K. tutuklandı. Skandal 3 kişinin tutuklanmasıyla bitecek nitelikte yok. Tüm sorumlular yargı önünde hesap vermelidir” ifadelerini kullandı.

Gri pasaport skandalında 3 kişi tutuklandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Gri pasaport skandalında 3 kişi tutuklandı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum