evde masajmasaj istanbul

Göztepenin nazar boncuğu Obinna, Spor Haberleri

Göztepenin nazar boncuğu Obinna, Geçen sezon Macaristan ekibi Ujpest'ten 3 yıllığına aktarma edilerek sürpriz performansıyla ilk 11'in vazgeçilmezi olan Nijeryalı ön libero, bu sezon da fark yarattı. Bu sezon oynanan 8 maça birincil 11'de çıkarak tamamında 90 dakika sahada kalan Ob.

Göztepenin nazar boncuğu Obinna, Spor Haberleri
Editör: 15Haber
13 Ekim 2021 - 02:20
Göztepenin nazar boncuğu Obinna,

Geçen sezon Macaristan ekibi Ujpest'ten 3 yıllığına aktarma edilerek sürpriz performansıyla ilk 11'in vazgeçilmezi olan Nijeryalı ön libero, bu sezon da fark yarattı. 

Bu sezon oynanan 8 maça birincil 11'de çıkarak tamamında 90 dakika sahada kalan Obinna, 8 haftada rakipten maksimum top çalan orta saha oyuncusu oldu. Obinna, rakiplerden 35 kez top çaldı. Ulusal aradan sonra Kasımpaşa'ya 17 Ekim Pazar günü davetli olacağı maça hazırlanan Göztepe 'de Murat Paluli iyileşirken, hemen şimdi oynayamadan devreyi kapatan Mihojevic'in sakatlığı sürüyor. Arslanagic ise cezası nedeniyle forma giyemeyecek.

Ergin KARATAŞ / İZMİR, (DHA)

Göztepenin nazar boncuğu Obinna, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum