evde masajmasaj istanbul

Göztepenin nazar boncuğu Obinna, Spor Haberleri

Göztepenin nazar boncuğu Obinna, Geçen sezon Macaristan ekibi Ujpest'ten 3 yıllığına transfer edilerek sürpriz performansıyla birincil 11'in vazgeçilmezi olan Nijeryalı ön libero, bu sezon da ayrım yarattı. Bu sezon oynanan 8 maça birincil 11'de çıkarak tamamında 90 dakika sahada .

Göztepenin nazar boncuğu Obinna, Spor Haberleri
Editör: 15Haber
13 Ekim 2021 - 02:20
Göztepenin nazar boncuğu Obinna,

Geçen sezon Macaristan ekibi Ujpest'ten 3 yıllığına transfer edilerek sürpriz performansıyla birincil 11'in vazgeçilmezi olan Nijeryalı ön libero, bu sezon da ayrım yarattı. 

Bu sezon oynanan 8 maça birincil 11'de çıkarak tamamında 90 dakika sahada kalan Obinna, 8 haftada rakipten en fazla top çalan orta saha oyuncusu oldu. Obinna, rakiplerden 35 kere top çaldı. Ulusal aradan sonra Kasımpaşa'ya 17 Ekim Pazar günü davetli olacağı maça hazırlanan Göztepe 'de Murat Paluli iyileşirken, demin oynayamadan devreyi kapatan Mihojevic'in sakatlığı sürüyor. Arslanagic ise cezası nedeniyle forma giyemeyecek.

Ergin KARATAŞ / İZMİR, (DHA)

Göztepenin nazar boncuğu Obinna, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum