Göztepe ve Altay taraftarı derbide yerini alacak , İZMİR haberleri

Son Dakika İZMİR haberleri: Pazar günü Göztepe ve Altay’ın karşı karşıya geleceği maça iki takım taraftarının da alınacağı açıklandı.

Göztepe ve Altay taraftarı derbide yerini alacak
, İZMİR haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 14:14
Göztepe ve Altay taraftarı derbide yerini alacak , İZMİR haberleri, İZMİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Pazar günü Göztepe ve Altay’ın karşı karşıya geleceği maça iki takım taraftarının da alınacağı açıklandı.
Spor Toto 1. Lig’in 15. haftasında İzmir’in iki köklü kulübü Göztepe ve Altay, 27 Kasım Pazar günü kozlarını paylaşacak. Gürsel Aksel Stadyumu’nda oynanacak müsabaka saat 19.00’da başlayacak. Dünkü bilgilere göre, maça Altay taraftarı alınmayacaktı. Bugün öğle saatlerinde İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’den konuyla ilgili açıklama geldi.
Köşger açıklamasında, "Hafta sonu oynanacak Göztepe - Altay futbol maçının ’Deplasman takımının taraftarı olmaksızın oynanması’ teklifi valiliğimce uygun görülmemiştir. Göztepe - Altay maçına her iki takımın taraftarları serbestçe girebileceklerdir. Sportmence ve centilmence bir maç olmasını diliyorum" dedi.
Göztepe ve Altay taraftarı derbide yerini alacak
Göztepe ve Altay taraftarı derbide yerini alacak
Göztepe ve Altay taraftarı derbide yerini alacak

Detaylı bir şekilde, Göztepe ve Altay taraftarı derbide yerini alacak , İZMİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İZMİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum