Göztepe'de transfer için Roberto Galiardi bekleniyor

Göztepe'de transfer için Roberto Galiardi bekleniyor, Spor Haberleri.

Göztepe'de transfer için Roberto Galiardi bekleniyor
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 15:12
Göztepe'de transfer için Roberto Galiardi bekleniyor, Spor Haberleri. İşte o detaylar;

Kulüp hisselerinin yüzde 70'ini devralacak Sports Republic'in Danimarkalı ortağı meşhur spor adamı Rasmus Ankersen ile Göz-Göz'e sportif direktör olacak şirketin baş scoutu ve meslek geliştirme başkanı Roberto Galiardi, bu hafta içinde baştan İzmir'e gelecek.

Eski futbolcu Murat Erdoğan'ın da dahil olacağı futbol yapılanması, hisselerin görev işlemleri tamamlandıktan sonradan açıklanacak. Ortaklarıyla birlikte Göztepe hisselerinin yüzde 30'unu ve futbol dışındaki şubeleri elinde bulundurmayı sürdürecek eski başkan Mehmet Sepil'in Türk sporuna tanıdık olmayan yatırım bölge ilk kulüp olmalarından dolayı büyük mutluluk yaşadığı öğrenildi. Sepil, Ankersen ve ekibine Torbalı'daki altyapılar arazisi ilk önce elde etmek üzere geçiş sürecinde futbolla ilgili konularda tezgâhtar oluyor.

LIS'I İZMİR'DE İZLEDİ

Sports Republic şirketiyle İngiltere Premier Ligi ekibi Southampton'ın da dominant ortağı konumundaki Rasmus Ankersen, bu kulübe aktarma ettiği eski Altaylı kaleci Mateus Lis'i İzmir'de izleyip beğendi. Göztepe'yle birincil ilgilenmeye başladığı dönemde kamuoyunun haberi olmadan Türkiye'ye gelip Süper Lig'de 6 Şubat'ta oynanan Göztepe-Altay maçını Gürsel Aksel Stadı'nda izleyen Ankersen'in o dönem siyah-beyazlılarda forma giyen 25 yaşındaki Polonyalı file bekçisini çok beğendiği, takibe alıp kulübüyle sözleşmesini feshedince Southampton'a aldırdığı belirtildi. Ankersen, Galiardi'yle birlikte geçen hafta yeniden Gürsel Aksel Stadı'ndaki Türkiye-Litvanya ulusal maçını da locadan takip etmişti.

 

Göztepe'de transfer için Roberto Galiardi bekleniyor, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Göztepe'de transfer için Roberto Galiardi bekleniyor haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum