Göztepe - Bandırmaspor ve Altınordu - Boluspor maçlarının hakemleri belli oldu , İZMİR haberleri

Son Dakika İZMİR haberleri: Spor Toto 1. Lig’in 22. haftasında Göztepe-Bandırmaspor arasında oynanacak zorlu mücadeleyi İstanbul bölgesinden Mehmet Türkmen yönetecek. Altınordu-Boluspor müsabakasında ise Ankara bölgesinden Alper Akarsu görev alacak.

Göztepe - Bandırmaspor ve Altınordu - Boluspor maçlarının hakemleri belli oldu
, İZMİR haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 15:31
Göztepe - Bandırmaspor ve Altınordu - Boluspor maçlarının hakemleri belli oldu , İZMİR haberleri, İZMİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Spor Toto 1. Lig’in 22. haftasında Göztepe-Bandırmaspor arasında oynanacak zorlu mücadeleyi İstanbul bölgesinden Mehmet Türkmen yönetecek. Altınordu-Boluspor müsabakasında ise Ankara bölgesinden Alper Akarsu görev alacak.
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından belirlenen Spor Toto 1. Lig’in 22. haftasında görev yapacak hakemler açıklandı. Göztepe’nin, Bandırmaspor’u konuk olacağı mücadeleyi İstanbul bölgesinden Mehmet Türkmen yönetecek. Türkmen’in yardımcılıklarını Gökhan Memişoğlu ve Burak Cansız yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Mehmet Ali Özer olacak.
Altınordu’nun, Boluspor ile oynayacağı maçı ise Alper Akarsu yönetecek. Akarsu’nun yardımcılıklarını Ferdi Karadoruk ve Ömer Lütfü Aydın yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Batuhan Kolak olacak.
Göztepe - Bandırmaspor ve Altınordu - Boluspor maçlarının hakemleri belli oldu
Göztepe - Bandırmaspor ve Altınordu - Boluspor maçlarının hakemleri belli oldu

Detaylı bir şekilde, Göztepe - Bandırmaspor ve Altınordu - Boluspor maçlarının hakemleri belli oldu , İZMİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İZMİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum