Görüntüler ortaya çıktı, polis o anneyi arıyor

Görüntüler ortaya çıktı, polis o anneyi arıyor, Gündem Haberleri.

Görüntüler ortaya çıktı, polis o anneyi arıyor
Editör: 15Haber
11 Mayıs 2022 - 11:45
Görüntüler ortaya çıktı, polis o anneyi arıyor, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Efeler ilçesinde yaşayan Melisa S., güya, ‘uyuşturucu göstermek ve satmak ’ suçundan cezaevinde olduğu öğrenilen, birlikte yaşadığı Serhat Taşlı ’dan (28) olan oğluna, evine gelen 1 ’i bayan 2 arkadaşının yanında sigara içirdi.

Melisa S. ’nin arkadaşı, bu anları cep telefonu kamerasıyla görüntüledi peşinde da Taşlı ’nın kız kardeşiyle paylaştı. Serhat Taşlı ’nın kız kardeşi ise görüntülerle Kültürlü Cumhuriyet Başsavcılığı ’na gidip, suç duyurusunda bulundu.

Görüntüler üstüne savcılık, soruşturma başlattı. Savcılığın talimatı üstüne harekete geçen polis, uyuşturucu kullandığı da öğrenilen Melisa S. ’nin yakalanması için çalışma başlattı. Ancak Melisa S., evinde bulunamadı.

Çocuğunu da alarak ortadan kaybolan Melisa S. ’nin sürekli adres değiştirdiği belirlendi. Polis, Melisa S. ’nin yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor. (DHA)

Görüntüler ortaya çıktı, polis o anneyi arıyor, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum