Gönen'de kış mevsimi trafik tedbirleri toplantısı düzenlendi , BALIKESİR haberleri

Son Dakika BALIKESİR haberleri: Balıkesir’in Gönen ilçesinde Kaymakam Dr. Arslan Yurt başkanlığında ilgili kurum amirlerinin katılımıyla "Kış Mevsimi Trafik Tedbirleri" toplantısı düzenlendi.

Gönen'de kış mevsimi trafik tedbirleri toplantısı düzenlendi
, BALIKESİR haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 09:10
Gönen’de kış mevsimi trafik tedbirleri toplantısı düzenlendi , BALIKESİR haberleri, BALIKESİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Balıkesir’in Gönen ilçesinde Kaymakam Dr. Arslan Yurt başkanlığında ilgili kurum amirlerinin katılımıyla "Kış Mevsimi Trafik Tedbirleri" toplantısı düzenlendi.
Kış mevsiminin başlaması ile birlikte oluşacak aşırı yağmur, tipi, kar, sis, buzlanma gibi olumsuz hava koşulları sonucunda vatandaşların can ve mal güvenliğinin korunması, huzur ve güven içerisinde seyahat etmeleri için gerekli planlama, koordinasyon ve iş birliğinin sağlanması amacıyla yapılan toplantıda, önceki yıllarda meydana gelen olaylar göz önüne alınarak özel önlem alınması gereken ulaştırma ve altyapı tesisleri ile etkilenebilecek benzeri alanlarda alınacak tedbirler değerlendirildi.
Gönen’de kış mevsimi trafik tedbirleri toplantısı düzenlendi
Gönen’de kış mevsimi trafik tedbirleri toplantısı düzenlendi
Gönen’de kış mevsimi trafik tedbirleri toplantısı düzenlendi

Detaylı bir şekilde, Gönen’de kış mevsimi trafik tedbirleri toplantısı düzenlendi , BALIKESİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BALIKESİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum