Gölyaka'da taşımalı eğitim konuşuldu , DÜZCE haberleri

Son Dakika DÜZCE haberleri: DÜZCE (İHA) – Düzce’nin Gölyaka ilçesinde bazı okullarda devam eden taşımalı eğitim ile ilgili okul müdürleri ile video konferans toplantısı gerçekleştirildi.

Gölyaka'da taşımalı eğitim konuşuldu
, DÜZCE haberleri
Editör: Derya Demir
01 Ekim 2022 - 10:25
Gölyaka’da taşımalı eğitim konuşuldu , DÜZCE haberleri, DÜZCE İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: DÜZCE (İHA) – Düzce’nin Gölyaka ilçesinde bazı okullarda devam eden taşımalı eğitim ile ilgili okul müdürleri ile video konferans toplantısı gerçekleştirildi.
Gölyaka’da bazı okullarda devam eden taşımalı eğitim ile ilgili olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Ergin Taştepe ve Şube Müdürü Yunus Mertyürek’in katılımı ile video konferans toplantısı düzenlendi. Toplantıya ilçede ki tüm okul müdürleri katılım sağladı.
2022-2023 eğitim öğretim döneminde yapılacak çalışmaların yanı sıra taşımalı eğitim, okul ziyaretleri, belirli gün ve haftalarda dikkat edilecek hususlar, Kurumların Web Siteleri ve Sosyal Medya Kullanımı ile ilgili de görüş alışverişinde bulunuldu.
Gölyaka’da taşımalı eğitim konuşuldu
Gölyaka’da taşımalı eğitim konuşuldu

Detaylı bir şekilde, Gölyaka’da taşımalı eğitim konuşuldu , DÜZCE haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. DÜZCE ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum