Gölmarmara ve Sarıgöl'de kenevir operasyonu

MANİSA (İHA) – Jandarma ekiplerinin Manisa'nın Gölmarmara ve Sarıgöl ilçelerinde gerçekleştirdiği operasyonlarda toplam 13 kenevir kökü ve kenevir otu ele geçirildi.

Gölmarmara ve Sarıgöl'de kenevir operasyonu
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 13:05
Gölmarmara ve Sarıgöl’de kenevir operasyonu, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: MANİSA (İHA) – Jandarma ekiplerinin Manisa'nın Gölmarmara ve Sarıgöl ilçelerinde gerçekleştirdiği operasyonlarda toplam 13 kenevir kökü ve kenevir otu ele geçirildi.
Gölmarmara İlçesi'ne bağlı İsmetpaşa Mahallesi Sazköy'de bulunan MA'ya (33) ait bağda esrar yetiştirildiğini öğrenen Gölmarmara İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, dün gece söz konusu adrese operasyon düzenledi. Jandarma ekiplerinin bağcının evinde ve bahçesinde yaptığı aramalarda; Boyları 1 ile 1,5 metre arasında değişen 8 adet kenevir kökü sapı, 150 gram bitkisel kenevir, 1 adet pompalı tüfek ve 6 adet fişek ele geçirildi. Mahalle sakini MA tutuklandı. İfadesinin ardından kan ve idrar örnekleri alınan MA, savcılık tarafından serbest bırakıldı.

Sarıgöl'de esrar operasyonu
Sarıgöl İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, Kızılçukur İlçesi'nde bir evin bahçesinde de 5 kenevir kökü ele geçirdi. YK'nın (52) evinde ve bahçesinde yapılan aramalarda; Boyları 40 ile 80 cm arasında değişen 5 adet kenevir bitkisi yapılan incelemelerin ardından jandarma ekipleri tarafından imha edildi. İfadesi alınan YK, daha sonra serbest bırakıldı.
Gölmarmara ve Sarıgöl’de kenevir operasyonu
Gölmarmara ve Sarıgöl’de kenevir operasyonu
Gölmarmara ve Sarıgöl’de kenevir operasyonu
Gölmarmara ve Sarıgöl’de kenevir operasyonu

Detaylı bir şekilde, Gölmarmara ve Sarıgöl’de kenevir operasyonu başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum