Göçükte 3 kişi toprak altında kaldı

Göçükte 3 kişi toprak altında kaldı, Gündem Haberleri.

Göçükte 3 kişi toprak altında kaldı
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 23:43
Göçükte 3 kişi toprak altında kaldı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Gölmarmara ilçesine alt Kayaaltı Mahallesi mevkiinde bu akşam saat 19.00 sıralarında Gölmarmara Orman İşletme Şefliğinin yangın göletine su temin etmek maksadıyla müteahhit işyeri tarafından yapılan su kanalı çalışmasında İdris Akova (62), Celal Geyik (55) ve Mehmet Gezici (33) isimli işçiler oluşan göçükte toprak aşağı kaldı.

CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI

Mehmet Gezici çalışma arkadaşları göre göçüğün anında ardındaki toprak altından çıkarılarak Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Gezici ’nin hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi. Olayın hemencecik arkasında bölgeye fazla sayıda itfaiye, jandarma, sağlık, belediye ve AFAD ekibi sevk edilirken, yapılan kurtarma çalışmalarında İdris Akova ’nın cansız bedeni de toprak altından çıkarıldı.

Göçük altında kalan Celal Geyik isimli işçiyi arama çalışmaları devam ediyor. İHA

Göçükte 3 kişi toprak altında kaldı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Göçükte 3 kişi toprak altında kaldı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum