Gittiği güzellik merkezinde kâbusu yaşadı

Gittiği güzellik merkezinde kâbusu yaşadı, Gündem Haberleri.

Gittiği güzellik merkezinde kâbusu yaşadı
Editör: 15Haber
10 Mayıs 2022 - 14:45
Gittiği güzellik merkezinde kâbusu yaşadı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

İzmit ’te 28 Nisan günü lazer epilasyon yaptırmak için çekicilik merkezine dışarı giden Tuba Yıldız, operasyon sonrasında kollarında acı ve ağrılar hissetti.

Bir gün sonra doktora dışarı giden Yıldız ’ın kollarında birinci derece yanıklar olduğu saptandı. Güzellik merkezini arayıp durumu anlatan Tuba Yıldız ’a, cildi kuru olduğu için böyle bir koşul olabileceği söylendi.

Güzellik merkezinden ödediği paranın iadesini isteyen Tuba Yıldız, zararının karşılanacağını söylediklerini belirtti.

‘BAYRAM GÜNÜ CANIM ÇOK ACIDIĞI İÇİN HİÇBİR YERE GİTMEDİM ’

Olayı anlatan Tuba Yıldız, şu ifadeleri kullandı:

*28 Nisan günü ilk seans olarak kolum için lazer epilasyona gittim. O gün atış yaptıklarında da fazla canım acımıştı. O gün oradan çıktım. Canım çok yanıyordu. O gün idare ettim.

*Sonra kolumda yanmalar ve su toplama başladı. Bayram günü uzun kollu giyemediğim için bütün gün evdeydim. Canım çok acıdığı için hiçbir yere gitmedim.

*Bayramın ikinci günü canım böylece çok yanmaya başladı ancak, Seka Devlet Hastanesi ’nin ivedi servisine gittim.

*Oradaki doktor da birinci dereceden yanık olduğunu söyleyerek merhem önerdi. Onları sürdüm.

‘BU KOLLA MI GELİNLİK GİYECEĞİM? ’

*Bayramda alımlılık merkezi kapalı olduğu için dönüş yapmadılar. Bayramdan sonradan aradım. Fotoğraflar gönderip, doktorun söylediklerini anlattım.

*Bana, ‘Yanık değil. Cildiniz kuru olduğu için tahriş olmuştur ’ dediler. 2 hafta içerisinde geçeceğini söyleyip, ‘merhem sürün ’ dediler. Ben evlilik arifesindeyim. Bu kolla mı gelinlik giyeceğim?

*Ben söyledikleri hiçbir şeyi kabul etmedim. Bundan sonradan gelmeyeceğimi söyleyerek, üyeliğimi sonlandırıp paramı iade etmelerini istedim.

‘BU İŞLEMİ MUTLAKA HEKIM GÖZETİMİNDE YAPTIRSINLAR ’

Doktor gözetimi olmadan kimsenin bu merkezlere gitmemesini söyleyen Yıldız, “Mümkünse doktor olmayan alımlılık merkezlerine kimse gitmesin. Bu işlemi mutlaka doktor gözetiminde yaptırsınlar. Ben daha önce vücudumun diğer bölgelerine yaptırdım ve sorun yaşamadım. Benzer yere neden gitmediğimi bilmiyorum. bir anda cahilliğime geldi. Bir hata yaptım. Keşke o eski yere gitseydim. Orada hekim da vardı. Daha önce 2 bambaşka yere gittim ama hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım. Umarım iz kalmaz” dedi. (DHA)

Gittiği güzellik merkezinde kâbusu yaşadı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum