'Genel Başkanımla beni tartışma ettirecek bir Allah 'ın kulu yok' haberi

'Genel Başkanımla beni tartışma ettirecek bir Allah ’ın kulu yok', Gündem Haberleri.

'Genel Başkanımla beni tartışma ettirecek bir Allah 'ın kulu yok' haberi
Editör: 15Haber
24 Ocak 2022 - 05:46
'Genel Başkanımla beni tartışma ettirecek bir Allah ’ın kulu yok', Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Ekrem İmamoğlu, başlıktaki mesajı CHP İstanbul İl Başkanlığı ’nın düzenlediği belediye meclis üyeleri buluşmasında verdi. İmamoğlu, lokal yönetimlerden sorumlu CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ’nun da katıldığı basına kapalı toplantıda önce 31 Mart ve 23 Haziran seçim sürecinde İstanbul ’da sergilenen dayanışmayı anlattı ve “Bu başarı bana değil hepimize ait. İstanbul ’da başardık, Türkiye ’de de başarırız” dedi.

İktidar yanlısı medyanın cumhurbaşkanlığı adaylığı için Kemal Kılıçdaroğlu ile arasında bir yarış yaşandığına karşın iddialarına ise, “Kimse beni genel başkanımla kavga ettiremez. Biz bütünüz. ‘Ben ’ yok ‘Biz ’ dediğimiz sürece başarılı olabiliriz” yanıtını verdi. İmamoğlu, bu konuyla ilgili geçen hafta da şu değerlendirmeyi yapmıştı:

“Türkiye ’de büyük bir ahlak sorunu yaşıyoruz. Yani örneğin birilerini tartışma ettirmek istiyorlar. Dünyada, genel başkanımla en son kavga edecek kişiyim. Benim başarımdan en fazla gururlanacak kişi partimin Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ’dur. Buna bir baba oğul ilişkisi gibi deyin, geçmişten beri bir siyasi yol arkadaşı, yoldaş ilişkisi deyin, ne derseniz deyin. Hiçbirimizin kişisel egosu, bireysel bekası söz konusu değildir. Koltuk sevdası söz konusu değildir. Bu yolculukta cümbür cemaat, gerekirse kapı kulu olmaya adaydır. Milli bir meseledir. Ülkemizin kurtuluş mücadelesidir.”

'Genel Başkanımla beni tartışma ettirecek bir Allah ’ın kulu yok', başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum