Gençlerden Ata'ya saygı

Gençlerden Ata'ya saygı, Gündem Haberleri.

Gençlerden Ata'ya saygı
Editör: 15Haber
19 Mayıs 2022 - 11:55
Gençlerden Ata'ya saygı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

19 Mayıs Atatürk ’ü Kutlama Gençlik Ve Spor Bayramı ’nın 103. yıldönümünde Ankara ’da birincil tören Anıtkabir ’de yapıldı. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve beraberindeki heyet Anıtkabir ’i ziyaret etti. 81 ilden ve KKTC ’den gelen temsilci gençler, 11 ülkeden gelen 20 genç ve sporcularla birlikte hürmet duruşunda bulundu.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Anıtkabir Özel Defteri ’ne şu satırları yazdı: 19 Mayıs tarihini gençlerimizle birlikte yeniden coşku ve heyecanla kutluyoruz. Biz de bugün benzer ruhla cumhuriyetimiz ve istikbalimiz için çalışıyoruz. Daha dinç Türkiye idealine gençlerimizle yürüyor ve yarınlara umutla bakıyoruz. Sizi ve kahraman tabanca arkadaşlarınızı rahmetle anıyorum. Ruhunuz şad olsun.

Gençlerden Ata'ya saygı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum