Genç kızın 7. kattan düşmesiyle ilgili 3 kişi sorguda

Genç kızın 7.

Genç kızın 7. kattan düşmesiyle ilgili 3 kişi sorguda
Editör: 15Haber
10 Ocak 2022 - 13:07
Genç kızın 7. kattan düşmesiyle ilgili 3 kişi sorguda,

Durum, dün sabahleyin 06.30 sıralarında Körfez ilçesinde yer alan Körfezkent sitesi 3. etap A-11 blokta meydana geldi.

Kocaeli Üniversitesi Mimarlık Fakültesi son sınıf öğrencisi Sedefnur Çağlar (23), polis memuru olan arkadaşı A.B. ile birlikte polis memuru olan arkadaşları O.Ç. ’nin evine gitti. İddiaya göre, Sedefnur Çağlar sabahtan saatlerinde yedinci katta yer alan dairenin penceresinden aşağıda düştü. İhbar üstüne durum yerine sağlık durumu ekipleri sevk edildi.

TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Derince Eğitim Araştırma Hastanesi ’ne kaldırılan Sedefnur Çağlar ’ın ağır yaralandığı öğrenildi. Yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan genç kızın ailesinin Sivas ’ta oturduğu, olaydan daha sonra anında Kocaeli ’ne geldikleri ifade edildi.

Genç kızın ve evde bulunan diğer kişilerin akşam saatlerinde birlikte içki aldıkları öğrenildi. öte yandan Sedefnur Çağlar ’ın ağır yaralanması Kocaeli Üniversitesi ’nde okuyan arkadaşlarını da üzdü. Genç kızın mektep ve derslik arkadaşları hastaneye gelerek, yetkililerden veri almaya çalıştı.

TAHKİKAT DEVAM EDİYOR

Genç kızın 7. kattan düşmesinin peşinde Kocaeli Güvenlik Müdürlüğü ekipleri konuyu geniş çaplı soruşturuyor. Olayın peşinde harekete geçen Asayiş Şubesi ekipleri evde bulunan ikisi polis, biri kız 3 kişiyi gözaltına aldı.

Durum Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ’ne yan ekipler ise keza evde, keza de genç kızın düştüğü yerde geniş çalışma yaptı. Asayiş Şube Müdürlüğü ’nde gözaltına bulunan 3 kişiyle ilgili tahkikatın sürdüğü bilgisine ulaşıldı. (İHA)

Genç kızın 7. kattan düşmesiyle ilgili 3 kişi sorguda, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum