Genç kız saçından tutarak yere yatırdığı arkadaşını acımasızca dövdü

Genç kız saçından tutarak yere yatırdığı arkadaşını acımasızca dövdü, Durum, Serik ilçesinde bir lisenin arka bahçesinde meydana geldi.

Genç kız saçından tutarak yere yatırdığı arkadaşını acımasızca dövdü
Editör: 15Haber
13 Ocak 2022 - 10:23
Genç kız saçından tutarak yere yatırdığı arkadaşını acımasızca dövdü,

Durum, Serik ilçesinde bir lisenin arka bahçesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, daha önce aralarında ağız dalaşı yaşanan iki genç kız arkadaşları ile birlikte okulun arka bahçesinde buluştu. Bu sırada kızlardan birinin üzerinde bulunan kapüşonlu elbise alındı. sonradan ise diğer kız saçından tutarak sürükledi. Kız bu sırada çamurlu suyun içerisine düştü. Arkadaşı ise üstüne kapanarak saçlarından tutup, defalarca kafasını yere vurdu. Bu sıra kızları yarmak isteyen bir erkek ise olayı tescil altına bölge diğer kız göre “bırak” denilerek engellendi.

Durum anı bir diğer genç kız tarafından kayıt altına alındı. Sosyal medyada yayınlanan görüntüler büyük tepki çekti. O anları kayda bölge kızın arkadaşlarını ayırmak yerine kayıta devam etmesine izleyenler karşı çıktı. Görüntünün ne süre çekildiği ise bilinmiyor.
 

Ertuğrul Gün
 

Genç kız saçından tutarak yere yatırdığı arkadaşını acımasızca dövdü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum