Genç çift ölüme ölüme böyle gitmiş...

Genç çift ölüme ölüme böyle gitmiş..., Gündem Haberleri.

Genç çift ölüme ölüme böyle gitmiş...
Editör: 15Haber
13 Mayıs 2022 - 11:56
Genç çift ölüme ölüme böyle gitmiş..., Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Kentte şirkette çalışan 1,5 yıllık evli Hüseyin Sinan Turan ve Ayşenur Turan çifti, motosikletli bir grup arkadaşı ile pazar günü ziyarete gitmek için Kızılcahamam ilçesine gitti.

Dönüşte Hüseyin Sinan Turan ’ın kullandığı motosiklet, D-100 kara yolunun Kızılcahamam Kargasekmez mevkisindeki virajda devrildi.

Turan çifti tabi yatan motosikletle birlikte virajın başladığı noktada bariyerlerin altındaki boşluktan geçti.

Motosiklet parçalanırken, Hüseyin Sinan Turan ve eşi Ayşenur Turan, olay yerinde hayatını kaybetti.

Motosikletlerin alttan geçmesini önlemek için yapılan ‘motorcu dostu bariyer ’e 1 metre kala boşluktan geçerek ölen Turan çiftinin cenazesi, Karşıyaka Mezarlığında toprağa verildi.

KAMERA GÖRÜNTÜSÜ ORTAYA ÇIKTI

Motosiklet tutkunu Hüseyin Sinan Turan ve Ayşenur Turan ’ın hayatını kaybettiği kazanın kamera görüntüsü ortaya çıktı.

Grupta yer alan motosiklet sürücüsünün kask kamerasına yansıyan kazada; Turan çiftinin viraja girerken öndeki motosikleti solladığı, bu sırada ast yatan motosikletin devrilip sürüklenerek ‘motorcu dostu bariyer ’e 1 metre kala bariyerin altındaki boşluktan geçtiği görüldü. Bariyerdeki boşluktan geçerken ortadaki direğe de çarpıp parçalanan motosiklette bulunan Turan çifti, hayatını kaybetti.

Görüntüde, kazayı gören gruptaki motosiklet sürücülerinin durup, yerde yatan Turan çiftinin yanında gittikleri görülürken, bu sırada motosikletin etrafa dağılan parçaları da görüntüye yansıdı.

Çiftin arkadaşı Emrah Çetin, yaptığı açıklamada Sinan ve Ayşenur ’un motor kullanmayı çok sevdiklerini söyleyerek, “Şayet motorcu dostu bariyerler 1 metre daha uzun olsaydı kurtulabilirlerdi ama olmadı. İkisini de kaybettik” demişti. (DHA)

Genç çift ölüme ölüme böyle gitmiş..., başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum