Gemlik'te hırsızlara darbe; 12 kişi yakalanarak adliyeye sevk edildi

Gemlik'te hırsızlara darbe; 12 kişi yakalanarak adliyeye sevk edildi, Son bir haftadır hırsızlık olaylarının artması nedeniyle Gemlik Cumhuriyet Başsavcılığı talimatıyla, Gemlik İlçe Güvenlik Müdürlüğü ekipleri göre düzenlenen operasyonda, fazla sayıda hırsızlık malı .

Gemlik'te hırsızlara darbe; 12 kişi yakalanarak adliyeye sevk edildi
Editör: 15Haber
13 Ocak 2022 - 12:28
Gemlik'te hırsızlara darbe; 12 kişi yakalanarak adliyeye sevk edildi,

Son bir haftadır hırsızlık olaylarının artması nedeniyle Gemlik Cumhuriyet Başsavcılığı talimatıyla, Gemlik İlçe Güvenlik Müdürlüğü ekipleri göre düzenlenen operasyonda, fazla sayıda hırsızlık malı ele geçirilirken, Eşref Dinçer Mahallesinde yer alan bir evde ise 160 gram metanfetamin ele geçirildi. Hırsızlık zanlıları, emniyetteki işlemlerinin ardındaki adliyeye sevk edilirken, sorgu sonrası yapılan aramalarda çok sayıda televizyon, elektronik eşya, matkap, elektrikli testere, dağıtılmış şantiye malzemesi ile bakır kablolar yakalandı.

Hırsızların kullandığı vasıta için seferberlik

Bursa'nın Mudanya ilçesinde hırsızlık olayına karışan sahte plakalı otomobilin Gemlik sınırlarına girmesi Emniyet Müdürlüğü ekiplerini seferber etti. Araçtaki zanlılar peşine düşüp takip edildiğini anlayınca, Gemlik'in Cihatlı Mahallesi yönünde otomobili zeytinlik araziye sürerek kaza yaptıktan daha sonra olarak kaçmaya çalıştı. Polis ekiplerinin otomobil içerisinde yaptıkları aramalarda, sahte plaka, çalıntı olduğu düşünülen televizyon, bilgisayar monitörü, çeşitli elektronik cihazlar ve ev eşyaları ele geçirildi.

Hurşit Topal
 

Gemlik'te hırsızlara darbe; 12 kişi yakalanarak adliyeye sevk edildi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum