Gediz'de öğrencilere trafik eğitimi , KÜTAHYA haberleri

Son Dakika KÜTAHYA haberleri: Kütahya’nın Gediz ilçesinde, Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliğinde görevli polisler tarafından ilkokul öğrencilerine yönelik trafik eğitimi verildi.

Gediz'de öğrencilere trafik eğitimi
, KÜTAHYA haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 14:01
Gediz’de öğrencilere trafik eğitimi , KÜTAHYA haberleri, KÜTAHYA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kütahya’nın Gediz ilçesinde, Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliğinde görevli polisler tarafından ilkokul öğrencilerine yönelik trafik eğitimi verildi.
Karayolu Trafik Güvenliği Eylem Planı çerçevesinde, Adnan Menderes Yaşam Parkı-Çocuk Trafik Eğitim Parkı’nda gerçekleştirilen eğitime, trafik kuralları ve yaya hareketliliği konularında teorik eğitim ve uygulama yapıldı.
Polis ekipleri tarafından eğitimlerde, trafiğin tanımı, trafik işaretlerinin anlamları, karayolu üzerinde yayaların hareketleri, yaya geçitlerinde öğrencilerin nasıl hareket edeceği, emniyet kemeri ve kask kullanımları, okul servis araçlarında öğrencilerin nasıl hareket edecekleri, trafikte saygılı davranmanın önemi ve emniyet kemerinin doğru kullanımı konularında eğitim verildi.
Eğitim sonunda öğrencilere çeşitli bilgilendirme broşürleri ve trafik kartlarıyla çeşitli hediyeler dağıtıldı.
Gediz’de öğrencilere trafik eğitimi
Gediz’de öğrencilere trafik eğitimi
Gediz’de öğrencilere trafik eğitimi

Detaylı bir şekilde, Gediz’de öğrencilere trafik eğitimi , KÜTAHYA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KÜTAHYA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum