Gecenin karanlığını alevler aydınlattı haberi

Gecenin karanlığını alevler aydınlattı, Gündem Haberleri.

Gecenin karanlığını alevler aydınlattı haberi
Editör: 15Haber
24 Ocak 2022 - 08:45
Gecenin karanlığını alevler aydınlattı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Yangın, Gölcük ilçesine alt Halıdere Mahallesi Atatürk Bulvarı üstünde 3 katlı bir apartmanda meydana geldi. Edinilen bilgiye takriben, az önce bilinmeyen bir sebeple apartmanın çatısında yangın çıktı. Ateş ateş yanan çatı, apartmandaki duman alarmının ötmesine sebep oldu.

Apartman sakinleri duydukları alarm ile kendilerini dışarı attı. Ardından 112 Ivedi Çağrı Merkezi'ne ihbarda bulunuldu. İhbar üstüne olay yerine itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Apartmanda daireler bir bir yoklama edilirken içeride kimsenin kalmadığı saptandı.

İtfaiye ekipleri, merdivenleri araçlarla binanın her iki göre çatıya çıkarak söndürme işlemleri gerçekleştirdi. Yaklaşık 1 saatlik söndürme işleminin gerisinde yangın kontrol altına alındı. Apartmanda kimsenin sağlık durumuyla ilgili bir problem olmadığı öğrenildi. Alevlere teslim olan çatı ise kullanılmaz ışık halkası geldi.

Yangının paniğiyle kendini sokağa atanlardan biri olan apartman sakini Mehmet Çiftlik Sahibi, “Apartmanda bir kişi doğalgaz kullanmıyor. Yangının sebebi ola ki de odur fakat net bir şey bilmiyoruz. Duman alarmından duyup dışarı çıktık. Çok şükür, apartmandaki kimsenin sağlığına bir şey olmadı” şeklinde konuştu.

Yangınla ilgili analiz başlatıldı.

Mehmet Ekrem Ceylan - Hamza Kesin Usta - Enes Azmak
 

Gecenin karanlığını alevler aydınlattı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum